Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

Valjda ce gospodin Stefan Babovic da se smiluje i da pare za bombu, vreme je :D

Ne znam  da li opet neko zajebava, ali dosta njih pise da je VDV pristao na platu sto su mu ponudili.

 

Meni je nekako primamljivije da dođe japanac Morioka, ako uopšte neko od kvalitetnih igrača dođe. Opet sa druge strane eventualni dolazak (u šta duboko ne verujem) VTV će dosta privući publike, a upitna je njegova motivacija za jsl livade.

 

Opet ponavljam, posle ovoga što priča ivica iliev na konferencijama za novinare, gde razne radine i miletiće predstavlja kao "evropske igrače" oko "kojih se otimaju klubovi u evropi" ja sve manje verujem da će se dovesti neko kvalitetnije pojačanja posle ovog džokera pojačanja iz jsl.

 

Mene lično vređa, kao navijača, da ih tako predstavlja, kao da smo mi glupanderi i da ne znamo kakav je kvalitet tih fudbalera.

Može da se iskupi samo ako dovede u paketu nekoliko pravih inostranih pojačanja.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

misim šta reći....

 

4926.jpg

 

brukaju nas gde god stignu, bez pardona i rezerve, igrači, treneri, uprave, wanna be uprave, krimi navijači.... svi nam skaču na grbaču, vlasti nam podmeću klipove u točkove, ali... ako su jači, nisu luđi!

 

gađamo treće mesto u prvenstvu, par pretkola lige evrope i naravno kup. ma koga boli kurac, smrt fašizmu živeo partizan!

 

što bi rekao drug valter, živi bili pa vidjeli

 

 

Moca bio fino dete:

 

20ietzc.jpg

 

Moca bio fino dete.

Link to comment

"Humska podrhtava, Partizan bi da vrati Miroslava Radovića!"

 

"Партизан се са Лестером, Спартаком и Андерлехтом бори за играча Вардара!"

 

"Zbog Partizana odbio Turke!"

 

:Hail:

Link to comment

Daj boze. Kad god dodje neko od prekaljenih kslovaca, ja se setim brata Luke i Kojare...

 

u svakom prelaznom roku mozes nekoga da se setis, posto partizan i zvezda valjda imaju neku kvotu drvne gradje koju moraju da utovare u svakom prelaznom roku, sta li.

Link to comment

Jel potpiso hambardzumyan?

Nije jos. Pola Evrope mu nudi avione i kamione a Ivica pokusava da ga smuva na grb i sportsku pricu.

 

Ako mu je ovaj Souza onoliko hvaljena desertka onda je poceo da trosi jos kvalitetniju robu.

Edited by katamaran
Link to comment

Jedino VDV opravdava onaj hajp al za njega je valjda vec demantovao da je bio opcija. Otero pa i ovaj mogu na kraju da ispadnu pun pogodak al im dosadasnje karijere nikako nisu za onakav hajp.

 

Mada je Ivica poznat po tome da debelo voli da preteruje o igracima koje dovodi.

 

Telegraf pise da je Balde iz Kubana prvi pik za napadaca. I za njega je Agatonovic prvi napisao  :D

 

http://www.telegraf.rs/sport/2184674-partizan-zeli-baldea

 

Ovo ti je primer kako stvari funkcionisu.

 

1. Agatonovic napise neku budalastinu.

2. "novinar" Telegrafa procita ekskluzivu pa objavi.

3. Aga retvituje uz propratno - jesam li vam rek'o da dolazi

4. Nista od tog igraca al Aga ima novu boNbu

 

Covek je teska prsotina a glumi nekog insajdera. 

Edited by katamaran
Link to comment

Goguin menadzer je i ovom Leonardu. Pisu i ako odu Vulicevic ili Bandalovski hoce da dovedu  Strunu reprezentativca Slovenije.

 

Treninzi će se odvijati do 21. juna na Zemunelu, (19. juna biće odigran međusobni trening meč dva tima), kada će kompletan pogon da se preseli u poljsko mesto Gniewino i hotel Mistral Sport (60 km od Gdanjska), gde se ostaje sve do 7. jula. Na izvanrednom hotelskom terenu u Gniewinu zakazana su 4 meča u sledećim terminima:

– 23. jun – Apoel Nikozija (Kipar)

– 28. jun – ime protivnika saznaće se po dolasku u Poljsku

– 2. jul – biće odigrane dve utakmice,  jedna pre podne, druga popodne (imena protivnika po dolasku u Poljsku)

– 6. jul – Vitorul (Rumunija)

http://www.sr.partizan.rs/139693-prozivka-za-novu-sezonu/

 

Kaze Bozinov da je oslabio 3kg, obecava 36 golova, ako ne dobije ponudu od koje Partizan moze da zaradi.

 

tmt_fkp-poc-priprema-06-2016_6-8-2016_01

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...