Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

^^ u norveškoj :lolol:

- odigrao je za malme prošle jeseni 4 meča u kvalifikacijama za lš i dao 1 gol red bull-u, u grupnoj fazi na 6 mečeva je igrao u proseku 75 min i dao 0 golova

- u sezoni 2012/13 je dao 3 gola twenteu i 1 hanoveru u grupnoj fazi le što ga je preporučilo za kupovinu gf, te zime odigrao je 15 tekmi i dao 5 komada ali ih nije spasao ispadanja u 2 ligu, tamo je naredne sezone dao 4 u 15 tekmi, što ga je preporučilo za kupovinu augsburgu, gde je dao 1 i slovima jedan zgoditak u 16 tekmi, uz 2 asistencije, škartirali su ga posle jesenje polusezone i dobio je šansu na samo 5 tekmi po 10-tak minuta u prolećnom delu sezone

- pre godinu dana su ga poslali u malme gde je u 12 tekmi njihove lige potvrdio da je, poput tute  <_<  majstor za slabe protivnike sa 5 golova i čak 7 asistencija

- proleće je proveo u fortuni u 2 ligi (2 gola  u 12 tekmi) prvih 11 mečava kao starter do sredine aprila kada su ga poslali na tribine

Edited by gone fishing
Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

i mi smo to govedo platili 450.000€ ?!?!!? pa to nije vredelo ni 250.000...štaviše bih rekao da sale ilić sa svojih 100.000 vredi više!

Link to comment

Radović i Đurđić su solidna pojačanja . Za našu ligu su sigurno odlični. Vi ste imali dosta slabiji sastav od nas tako da vam svako pojačanje znači  . Trebaće vam još 2,3 ovakva pojačanja otprilike ...

Link to comment

Radović i Đurđić su solidna pojačanja . Za našu ligu su sigurno odlični. Vi ste imali dosta slabiji sastav od nas tako da vam svako pojačanje znači  . Trebaće vam još 2,3 ovakva pojačanja otprilike ...

 

rešenje se samo nameće

:fantom:

Link to comment

A Radović je ozbiljno pojačanje u mp3...

 

Djurdjara će da bude motivisan i agilan tu negde kao Stevanović. Na to dodaš još ovaj dvocifren broj tolobalvana koji polako pristižu i eto ljute borbe za peto mesto.

čitam ovaj tvoj post i tačno mi je u glavi onaj dugogodišnji pesimizam glede raznih uprava partizana i dovođenja igrača u prelaznim rokovima. :D

 

kažu da je đurđić piroćanac i ranije hteo u partizan jer je veliki navijač (raća stajl :) ) tako da mu motiva sigurno neće manjkati.. opet,  bez obzira na ove podatke o efikasnošću koje prosipa pecaroš o đurđiću, mnogo ljudi preko interneta tvrdi da se radi o odličnom centarforu za naše prilike. ne treba zaboraviti da je i recimo hugo vijera imao sličan golgetereski CV kada je dolazio u zvezdu pa je sada jedan od najboljih (ako ne i najbolji) centarfor na našim livadama.

 

posle dolaska onog pokera asova sa jsl livada, kada sam se osećao kao da me je neko maljem udario po glavi, ova 3 dolaska mi dođu kao bensedin da se malo smirim, dok ne dovedu još makar 2 pojačanja sličnog kvaliteta.

 

nadam se da će navijači posle mesec dana, ako se miletić ne pokaže takvim kvalitetom koliko je plaćen, otpevati i njemu sličnu pesmu kao i fejsi...ako budu smeli od kriminalca božovića.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

attachicon.gifimage.jpeg

 

rešenje se samo nameće

:fantom:

:ziga: ,

inace,  djurdjica znam i super je momak. ozbiljan grobar i siguran sam da je naprzen da odigra dobro. pratio sam ga i u inostranstvu i uopste nije bio los kako pokazuje statistika. u svakom timu je bio medju najboljima. u ausburgu ga jebalo to sto je trener gurao babadiljo.

Link to comment

 u ausburgu ga jebalo to sto je trener mrzeo Srbe.

 

 

OK onda, pravi materijal i pojačanje za Partizan. Uz malo sreće mogao bi da postane novi vojnik kluba, mada je konkurencija žestoka.

Link to comment

OK onda, pravi materijal i pojačanje za Partizan. Uz malo sreće mogao bi da postane novi vojnik kluba, mada je konkurencija žestoka.

:cry:

Link to comment

Dobar je djurdjara, bice on pravi, samo da izbegne povrede. Jos jedna dobra vest je da smo odustali od ovusua. Ostace nam 250 000 plus procenti, Vazuri da gi arci.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...