Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

Inače, koliko čitam, ovaj Leonardo je neki baš fini tip... Raskinut mu je ugovor jer nije otišao na pripreme tima, pijan je u januaru ove godine izazvao saobraćajku u kojoj je bilo mrtvih...

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

Guglam oko navodne veze Miletica i Raja i naletim na ovo

 

http://informer.rs/sport/partizan/13548/FIZICKI-OBRACUN-Rajo-Bozovic-sutnuo-Zarka-Zecevica

 

Ni jedan ni drugi nisu potvrdili sukob, ali su dali potpuno oprečne izjave.

- Kakav incident sa Rajom Božovićem. Imate potpuno pogrešnu informaciju. Nas dvojica smo u korektnim, čak drugarskim odnosima - rekao je Zečević, dok je Božović poručio:

- Evo, smejem se. Napišite slobodno da uopšte ne poznajem tog čoveka, niti sam ga ikada poznavao. Nisam prijatelj s njim i ne znam ništa o tom incidentu. 

 

Link to comment

Inače, koliko čitam, ovaj Leonardo je neki baš fini tip... Raskinut mu je ugovor jer nije otišao na pripreme tima, pijan je u januaru ove godine izazvao saobraćajku u kojoj je bilo mrtvih...

već sam pisao o tome na ovom topiku. ubio je ženu u saobraćajnoj nesreći i sad je najbitnija stvar da li imamo potpisane neke ugovore sa brazilom o ekstradiciji. super ako ne, barem dok je kod nas :D

 

takođe neće smeti da igra na gostovanjima u evropi...

 

odlično pojačanje u okvirima granica Srbije, ako smem da se tako izrazim.

Link to comment

Videcemo kako ce to Tomic da postavi

 

Untitled.jpg

 

izbaci brašanca, pomeri jankovića na njegovo mesto. na jankovićevo mesto radovića, a na radovićevo brazilac.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Eto ne valja Ivica, a kad smo do sad doveli skoro sve igrace pre priprema? :D Sad smo popunjeni sto se tice napada i sredine, samo jos stoper i desni bek ako prodaju Bandalovskog.

Agatonovic pise da bi to mogao da bude Struna, pogodio je za ovog Leonarda prvi, mozda ubode i to :D

 

https://twitter.com/JaimeAga17/status/744100318586220544

 

To ko zna sta se izdesavalo sto se tice te saobracajne nesrece, ne mora da znaci da je on bio glavni krivac.

Edited by El Patron
Link to comment

Reci mi da se zajebavaš? Odlično je što neće odgovarati neko ko je ubio drugog?

naravno da nije odlično, zato sam bio isključivo protiv njegovog dolaska a spominjao se još pre mesec dana.

nadam se da su se dobro raspitali oko ove nesreće sa smrtnim ishodom, da li tek treba da bude sudjenje itd... nije ni čudo da je slobodan igrač, iako je prilično kvalitetan.

 

potpišeš ga na tri godine a on ima ovakav bekraund...neozbiljno.

 

edit: da ne gomilam postove, Fofana raskinuo ugovor sa partizanom i oprostio dug. e sad je stvarno ispao "vojnik partizana". :D

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/fofana-raskinuo-ali-je-pre-toga-napravio-gest-za-pohvalu/138612

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Ja mislim da Leonardo moze da igra i levo i desno, ako Radovic ne bude spreman da igra krilo, bolje Leonardo da igra.

Ostojicu istekao ugovor.

Majstor je, a i mlad je igrac. Kad dovedes stranca iz Rusije tu nema da ne valja, pokazalo se i na primeru ovih Zvezdinih za sad, a i kod nas je Ivanov je doveden iz Rusije.

 

Edited by El Patron
Link to comment

Ja mislim da Leonardo moze da igra i levo i desno, ako Radovic ne bude spreman da igra krilo, bolje Leonardo da igra.

 

Leonardo je doveden da igra desetku, ne zaboravi. Alternative su bile: rafael vdv, suma, itd...

 

edit: koliko može da se pročita izgleda da je i cvetinović skoro završen. ako je to tačno, onda je prelazni rok za nas završen što se mene tiče. drugog centarfora može da igra i božinov, ako igramo sa dva špica.

 

u stvari, kada malo bolje razmislim, sa dovođenjem ovakvih kvalitetnih ofanzivnih srednjaka, božinov može samo bolje da odigra od ovoga do sada, nikako lošije. hraniće ga loptama, samo procenat realizacije da podigne.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

 

impresivan video ^_^

- brz je poput nece ili živkare ali za razliku od njih ume da preševa čuvara 1 na 1, što znači da će morati da ga udvajaju

- ume da raspali po lopti sa 20m, solidno izvodi prekide

 

- jednom rečiju hype hype hype :D  :blush:

-  možda i najbolja akvizicija ovog leta, samo da se ne zakomplikuje stvar sa saobraćajkom u brazilu i doveli smo ubicu u veznom redu kakvog nismo imali od odlaska đanija u eng :happy:

Link to comment

Untitled.jpg

 

Ovako je za sad, opet zavisi na kojoj poziciji ce Radovic da igra, ja ne verujem da ce na ovoj gde sam ga stavio, ali dobro.

Ovako na papiru nismo imali jaci tim od ovog bar 6-7 godina. Od onog sastava protiv Steaue npr. samo bi Zivkovic i mozda Oumaru imali mesta, plus Brasanac koji je jos tu. 

Link to comment

Izgleda da su brašanac, lukić i božinov predviđeni za prodaju ovog leta. što se tiče mihajlovića njega neće prodavati sve do januara, jer očekuju da preko LE mu nabiju cenu do 8 milona evra. Eventualno će možda utopiti vlahovića u anderleht za 2 miliona ako ne budu imali para (a neće :D ).

 

još malo leonarda. kakva igračina .. :Hail:

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Untitled.jpg

 

Ovako je za sad, opet zavisi na kojoj poziciji ce Radovic da igra, ja ne verujem da ce na ovoj gde sam ga stavio, ali dobro.

Ovako na papiru nismo imali jaci tim od ovog bar 6-7 godina. Od onog sastava protiv Steaue npr. samo bi Zivkovic i mozda Oumaru imali mesta, plus Brasanac koji je jos tu. 

Ovo je B tim? Pošto nigde ne vidim kamaru JSL igrača koje smo doveli u prethodnih par nedelja.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...