Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

Kaže Mondo da je završeno sa Radovićem. Ako su opet slagali otići ću im lično u redakciju.

Izgleda da ce biti problema sa tomicem...citam preko interneta komentare

Prvo zimus nije hteo radovica "jer je mator". Ovog leta je bukvalno oterao marka jovanovica jer nema autoritet nad njim. Sad su mu ponovo ugurali radovica iako ga nije hteo. Onda dalje, ne zeli djurdjica, ne zeli rafaela vtv, ali je zeleo onaj jsl kvartet..Ako je sve ovo tacno onda stvarno ne znam sta da kazem na sve ovo. Samo mogu da se zapitam sta se sa njim desava?

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

Ok je to, ako se te kombinacije ne prezivaju miletic, radin, djurickovic (ajde da ovog puta tu ne ubacim i marjanovica), jer to nisu pojacanja za partizan i apsolutno su pogresni potezi. Takodje citam da su za miletica platili 250k a nemaju para da plate jednog djurdjica...

Edited by BlackGeorge
Link to comment

To ne dolazi u obzir. To je samoubistvo. Moze ofanzivno desno, ali centralnog ofanzivnog veznog moraju da dovedu ako hoce pare od evrope. Ako nece, boze moj, tu je kairat da nas otrezni/izbaci.

Desetka,dva centarfora i dobar stoper, to moraju da dovedu.

Link to comment

Evo sad citam da je tomic navalio da se kako znaju i umeju dogovore sa ovusoom iz surdulice...pa da li je nomalan? Usao je u neki "teleoptik" mod?

Takodje je zapenio za onog leonarda koji je zgazio/ubio zenu na pesackom prelazu a nece rafaela vdv.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Ma nema nista od desetke, Radovic ce to da igra. Jankovic sto dolazi je majstor fudbala. 

Ako se vec gleda tako, za klubove kao sto je Partizan je bolje da dovedu jeftinijeg i 10g mladjeg Leonarda, kojeg kasnije mozes da prodas, nego skupog VDV koji je pitanje u kakvom je stanju i koliko ima volje da igra JSL. Da je vece ime i da bi vecina vise volela njega da vidi to sigurno, ali ako gledas realno, pametnije je dovesti tog Leonarda ili nekog slicnog. 

Pantic kaze da dolaskom Radovica ne dovode 10tku i da ce dovesti 2 napadaca i valjda Cvetinovica u odbrani. 

Sto se tice VDV, te price da ga Tomic nece, a da on jedva ceka da dodje, meni bas ne deluju tako realno.

Ako uspeju da prodaju Brasanca, njegova zamena trebalo bi da bude Dalibor Stevanovic iz Mordovie.

Edited by El Patron
Link to comment

Ma nema nista od desetke, Radovic ce to da igra. Jankovic sto dolazi je majstor fudbala. 

Ako se vec gleda tako, za klubove kao sto je Partizan je bolje da dovedu jeftinijeg i 10g mladjeg Leonarda, kojeg kasnije mozes da prodas, nego skupog VDV koji je pitanje u kakvom je stanju i koliko ima volje da igra JSL. Da je vece ime i da bi vecina vise volela njega da vidi to sigurno, ali ako gledas realno, pametnije je dovesti tog Leonarda ili nekog slicnog. 

Pantic kaze da dolaskom Radovica ne dovode 10tku i da ce dovesti 2 napadaca i valjda Cvetinovica u odbrani. 

Sto se tice VDV, te price da ga Tomic nece, a da on jedva ceka da dodje, meni bas ne deluju tako realno.

Ako uspeju da prodaju Brasanca, njegova zamena trebalo bi da bude Dalibor Stevanovic iz Mordovie.

 

Što se tiče jankovića apsolutno se ne slažem jer se taj nigde nije naigrao a nama je potreban neko ko će odmah da napravi razliku.

Oko Radovića se takođe ne slažem, on nije desetka, on je krilo, bez obzira što je to igrao par meseci u olimpiji. Može samo desno ofanzivno da igra.

Za Leonarada bi se složio da nije optužen za ubistvo (saobraćajna nesreća u brazilu, ubio je ženu). Šta ako nam traže da ga isporučimo tamo? Ostadosmo bez igrača a platili ga...

Nemoj mi samo citirati Pantića. Poznajem ga lično. :s_p:  On jeste zagriženi partizanovac, ali od te zaslepljenosti često ne vidi dalje od dva metra od sebe. Ajde da vidimo tog cvetinovića da li će doći i ta 2 centarfora, ili ga opet ovi farbaju da loži navijače (a podložan je ka tome, verujte mi). Bilo bi dobro da bude u pravu.

 

Još uvek čekamo tu bombu, desetku kakva se nije pojavila na našim terenima, kako kaže Ivica Iliev :D

 

I još jednom da ponovim, Tomić je insistirao da se dovede miletić a mi smo ga platili 260k Raji Božoviću. Za te pare smo odavno mogli završiti nekog solidnog centarfora.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Igrao je i zadnje 2 sezone u Legiji ofanzivnog veznog, tako da sigurno moze i to.

Zanimljiva je ova lista igraca na kojoj se nalazi Etebo, mada smo se vec zajebali za jednog odatle, ali ostali su vecinom klasa igraci.

Nasi ga hoce na probu prvo, a njegov menadzer da odmah potpise..

 

https://en.wikipedia.org/wiki/CAF_Awards#CAF_Most_Promising_Talent_of_the_Year

 

 

Majstor fudbala zapamti sta sam napisao. On bi mogao da igra desno.

Edited by El Patron
Link to comment

Neko je napravio klip za marka jankovića :D

 

Nešto malo što je igrao u olimpiji. Ok je igrač po onome što može da se vidi, ali to je samo jutjub... Meni je bitno da je bolji od marjanovića, brži je dosta, lepo centrira i upošljava igrače. I to mi je dosta..

 

Link to comment

Predstavljen je i Jankovic. Mocart pise da Djurdjica deli od potpisa 50.000, Partizan nudi 400.000 valjda, a Nemci traze 450.

 

 

 

„Kad se pomene moje ime, ljudi me se najpre sećaju po desnoj strani Mireta Radovića. Međutim, poslednjih devet ili deset godina u inostranstvu sam igrao polušpica, čak i špica, gde mogu možda i više da dam ekipi. U svakom slučaju na raspolaganju sam ekipi i gde me on bude stavio, tu ću da igram“.

Saranov, Bandalovski?, Gogua, Cvetinovic?, Bogosavac, Everton, Brasanac? , Mihajlovic, Radovic, Jankovic, Djurdjic?.

Rezerve: Golubovic, Bozinov, Balazic, Miletic, Vulicevic, Vlahovic, Radin, Marjanovic, Djurickovic, Stevanovic, M. Stevanovic, Milenkovic, Lukic, Kosovic...

 

Nikad jaca klupa, Balazic, Bozinov, Stevanovic bivsi igrac Intera, Sale kapiten  :D

Verovatno ide dosta njih, ali ovo je trenutno.

Edited by El Patron
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...