Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

Meni je u celoj prici sa Jankovicem najinteresantnije sto se opet saradjuje sa mrskim Faljijem kog je Vucela onoliko napljuvao. Verovatno nece previse insistirati na penalima za Zivkovica al ce Partizan morati da mu vrati ponekog igraca u zivot.

 

Nasli ste i svoju Salamu

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/partizan-danas-dobija-napadaca-tomicu-stize-najbolji-strelac-kupa-africkih-nacija-i-napadac-koji-nije-mogao-da-igra-drugu-ligu-p/138113

 

Uvek sam mislio da je Gbolahan Toncevljeva kombinacija al sad ipak sumnjam da druga Raju.

Edited by katamaran
Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

Drincic je bivsi igrac, pogotovo za evropu. Osim da izvodi prekide. Tu su Everton i Marjanovic, a i Jevtovic trenutno moze u odbrani da pruzi vise od Drincica, bar u skoku.

Edited by El Patron
Link to comment

Drincic je bivsi igrac, pogotovo za evropu. Osim da izvodi prekide. Tu su Everton i Marjanovic, a i Jevtovic trenutno moze u odbrani da pruzi vise od Drincica, bar u skoku.

penzionisani drincic >>> mlohavi jevtovic.

 

steta sto ga ne uzesmo ako se vec reaktivirao, jedan od boljih igraca partizana u poslednjih 15ak godina.

Link to comment

On je zadnjih 6 meseci u Partizanu bio jedan od najgorih igraca, ako ne i najgori. Da kida u odbrani je spor, a u napadu je igrac manje, jedino ga vadi dobar sut iz slobodnih. Jevtovica mislim da Tomic ne planira ni za klupu, verovatno ce na pozajmicu negde.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...