Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

11 hours ago, renne said:

a ima i sisa

Ne, ne, to uopste nije na listi prioriteta za ovakvu seriju - kazem: 1) Muzika pre svega 2) Mladi ljudi 3) Koliko toliko smislena radnja i poenta koju zele da ispricaju

 

Sasvim dovoljno za mene

 

 

Link to comment
11 minutes ago, mozzer said:

Ne, ne, to uopste nije na listi prioriteta za ovakvu seriju - kazem: 1) Muzika pre svega 2) Mladi ljudi 3) Koliko toliko smislena radnja i poenta koju zele da ispricaju

 

Sasvim dovoljno za mene

 

 

A čekaj mozzer...Koja bi bila poenta koju žele da ispričaju? Nekako izmiče...

Link to comment
30 minutes ago, ronin said:

A čekaj mozzer...Koja bi bila poenta koju žele da ispričaju? Nekako izmiče...

Da su sanse za mlade u Srbiji katastrofalne, da je drustvo potpuno propalo i da su zbog toga ocajni i zive kako zive

 

 

Edited by mozzer
Link to comment
2 minutes ago, mozzer said:

Da su sanse za mlade u Srbiji katastrofalne, da je drustvo potpuno propalo i da su zbog toga ocajni i zive kako zive

Ma daj...Vrlo tanko ti je to...Pa likovi su potpuno nedorečeni....Da ne kažem besmisleni...Dijalozi tugica...Sve nekako liči na VIP reklamu kako neko reče.

Link to comment
1 minute ago, ronin said:

Ma daj...Vrlo tanko ti je to...Pa likovi su potpuno nedorečeni....Da ne kažem besmisleni...Dijalozi tugica...Sve nekako liči na VIP reklamu kako neko reče.

Pa ne citas sta pisem - meni je to dovoljno jer mi je najbitnije da pustaju Veliki Prezir, Jarbole i sl. u sred domace serije...

 

Sto ne bi malo love uzela i ova ekipa kad mogu Cetkovici Nemanjici Ristovski Bajici i slicni

Link to comment

Problemi sa šminkom su bili vidljivi i u prvoj epizodi. Sve u svemu, žene u seriji deluju mnogo bolje očuvane od muškaraca, što nije baš realno. I dalje ne mogu da se pomirim sa onako lošim stanjem gazdinske kuće. Tolin bivak deluje bolje od Aćimove radne sobe. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...