Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

Par godina nisam gledao nikakvu domaću produkciju - ne mogu da kažem da je negledljivo, ali na prvi pogled se vide iste bolesti kao i ranije. Izuzimam tu ovog Kuzmanovića koji je za mene zaista prijatno iznenađenje.

 

Link to comment

Lol vlalukin esid džez demo. 

 

scene seksa za zažmuriti. 

 

janketić...

a i ovaj glavni ubi kolko je zbunjen. jedino da su ga crnci gengbengovali pa se vratio ovoliko polupan. 

Link to comment
17 minutes ago, nisam ja said:

Lol vlalukin esid džez demo. 

 

scene seksa za zažmuriti. 

 

janketić...

a i ovaj glavni ubi kolko je zbunjen. jedino da su ga crnci gengbengovali pa se vratio ovoliko polupan. 

eeeeexperimentalni esid đez demo!

a Fića ga baš pretera sa zbunjenošću, a i loše je glumi. 

Link to comment

Sasvim mi leži prespora tišina serije i ideja da priča ništa i da se ne događa ništa. Meni se to sviđa. Ali Nikolu Rakočevića jednostavno ne trpim.

 

 

Produkcija je u redu - muzika, kamera, svedena scenografija, kasting, zvuk, rad sa glumcima, dužina epizode. Svetlosnu godinu daleko od Gorčinovih sranja.

 

Čeka se Tihana. Biće to fin test za seriju - ako ostane samo na nivou dalmatinske egzotike(Srbi glumice na jekavici mahom upotrebljavaju kao jebozovni extraterrestrial), onda nisu ni morali da se trude; ako je rade kao Branku Katić u Novinama, onda ima smisla.

 

 

Link to comment

ova mala andjela je navodno uzasno talentovana, samo ne znam kad se to vidi, mozda kad kamera nije upaljena

sasa je, pak, simpa, a bila je odlicna i u jami distriktu.

serija je nista ni o cemu, sa dobrim namjerama. muzika je super.

Link to comment

Jedino je Andjela podnošljiva. Ma super je priča o omladindkom društvancetu al je realizacija krš krševa. Kaže April da mu odgovara sporost, samo što ovo nije bila sporost već praznina. 

Link to comment

I jeste praznina, oni su takvi, ja ih kao takve i poznajem,  a ova serija je, što reče Genijalac, generacijski posao. To je godište očeličeno bombardovanjem, tranzicijom, komunikacijama, to su ljudi koji su sve probali prerano; u prejake reakcije neće ih odvesti ni hemija, ni emocije, ni seks, ni novac. Takvi su. 

 

Reditelj je dozvolio da budu svoji, barem ne moraju da šmiraju.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...