Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

Meni je u pamćenju ona užasna scena u Lepoti Poroka kad treba da se kresnu Mira Furlan i Mima Karadžić a on joj stavi neki pokrov preko lica, ni sam ne baš siguran da je ta tradicija dobra. (je l' to iz tog filma?)

 

Dobro, ta scena svakako nema nikakve erotičke pretenzije ali mi nekako, u žestokim i grubim crtama, oslikava YU tretiranje seksa. 

Mis'm, u Senkama  se super lepo jebavaju Kičić i ona Makedonka a scena se završava klanjem. Jbt. :ohmy:

 

Ali čak i čuvena scena iz Ko to tamo peva je nekako čemerna, ne samo zato što ukazuje na licemerje.

 

Gledao sam neki domaći film čijeg se imena ne sećam u kojem čuvena Svetlana Bojković ima scenu koju sad nespretno nazivaju full frontal nudity, valjda dok se tušira, i svakako je pokazala da je vrlo zgodna ali nema nićeg erotičnog u toj sceni. Pamtim je kao tužnu i tešku scenu, čemernu.

Link to comment
4 minutes ago, Bujodrag said:

Meni je u pamćenju ona užasna scena u Lepoti Poroka kad treba da se kresnu Mira Furlan i Mima Karadžić a on joj stavi neki pokrov preko lica, ni sam ne baš siguran da je ta tradicija dobra. (je l' to iz tog filma?)

 

 

Jeste, to je iz istog filma.

Ili ona kad kum Žoržo opšti sa ženom koju glumi Eva Ras :puke:

Link to comment

E, hvala. Meni je ta scena jedna od najužasnih ikada. No, dobro, možda je metastazirala u pamćenju. Svakako taj film nisam gledao više puta.

Ovu drugu scenu ni ne znam koja je.

Link to comment

Ima ona njena uloga u "Halo, taksi", tu samo pamtim ono silovanje od strane njenog makroa, ali kao što ste rekli, uglavnom sve silovanje, sprdanje i full frontal bez ikakvog smisla. No ovde nam uskoro sledi Jezdić vs. Sloboda. Al će se raspišemo... 

I dalje dobra serija.

Link to comment
22 minutes ago, Zabalujev said:

Ima ona njena uloga u "Halo, taksi", tu samo pamtim ono silovanje od strane njenog makroa, ali kao što ste rekli, uglavnom sve silovanje, sprdanje i full frontal bez ikakvog smisla. No ovde nam uskoro sledi Jezdić vs. Sloboda. Al će se raspišemo... 

I dalje dobra serija.

 

ako su sise dobile prostor na naslovnoj strani jednih ( uslovno nazvanih) novina sa sve nadnaslovom "ovo smo cekali dve decenije" za snosaj ocekujem bar specijalan broj
:vermez3:

Link to comment
On 4.11.2018. at 0:39, Malkmus said:

Ovi Žigosani mi deluju kao da ih je Dragan Đilas pravio. To je ta estetika ulickane dizelašije.

 

Tako nesto. Eventualno Srdjan Saper. Kao drugovi iz SFRJ sa Visa, on postao burzuj od dobrog decka koji je prozivao burzuje u pesmama, preko raznih politickih kombinacija, dok drug iz Hrvatske ostao da peca cipole(Barba Sime cipole i sisarike). Pa ce sada oni da se druze i osvete se losim ljudima.

A sve da se vlasi ne dosete pokrivalaca KK Radincki sa Crvenog krsta.

Link to comment

I mene je zanimala lokacija Jutra. Jeste Sopot, može se proveriti po policijskoj stanici na Google Images.

 

A u potpuno fronatalne scene koje su prihvatljive upišite tamo Kseniju Pajić u Oficiru s ružom.

Link to comment
A sad me zanima, zna li neko iz kog je filma ta scena sa Svetlanom Bojković?
Pas koji je voleo vozove. Tu se zapira nad lavorom. Irfan Mensur je u sobi još sa njom

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Link to comment
8 hours ago, Bujodrag said:

Meni je u pamćenju ona užasna scena u Lepoti Poroka kad treba da se kresnu Mira Furlan i Mima Karadžić a on joj stavi neki pokrov preko lica, ni sam ne baš siguran da je ta tradicija dobra. (je l' to iz tog filma?)

 

 Dobro, ta scena svakako nema nikakve erotičke pretenzije ali mi nekako, u žestokim i grubim crtama, oslikava YU tretiranje seksa. 

Mis'm, u Senkama  se super lepo jebavaju Kičić i ona Makedonka a scena se završava klanjem. Jbt. :ohmy:

 

 Ali čak i čuvena scena iz Ko to tamo peva je nekako čemerna, ne samo zato što ukazuje na licemerje.

 

Gledao sam neki domaći film čijeg se imena ne sećam u kojem čuvena Svetlana Bojković ima scenu koju sad nespretno nazivaju full frontal nudity, valjda dok se tušira, i svakako je pokazala da je vrlo zgodna ali nema nićeg erotičnog u toj sceni. Pamtim je kao tužnu i tešku scenu, čemernu.

eh da je samo sex

u domaćem filmu ne postoji valjano snimljen poljubac

 

 

a sex se uglavnom tretirao bezmalo kao silovanje

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...