Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

3 hours ago, morgana said:

ok je ljubocentricna epizoda. nije tilva ros ali je postena u namjerama, volim kad se bez nipodastavanja prikaze zivot u provinciji.

Palo mi isto na pamet

Link to comment
13 hours ago, mraki said:

 

kakva ideja - kad hoćeš regionalnu seriju a da ne bude srba ti angažuješ Uliksa :D

 

E da - Korene ću da preskočim - serija je smor plus nema sisa.Čak i jezda preglumljuje :(

Edited by steins
Link to comment

U Ljubocentričnoj epizodi se možemo prepoznati svi mi provincijalci, koji su se preselili u veeeeliki grad... Pa nekad odeš za vikend u zavičaj, koji se ili ne menja, ili propada načisto a svi pobegli negde: BG, NS ili mrsko inozemstvo. A ovi što su ostali, dovijaju se ovako ili onako, i pretvaraju lagano u svoje roditelje.

 

Samo mi je ono pišanje sa mosta u po bela dana bilo preterano, ostalo ok. Jbga, provincija je vazda bila pristojnija od velikih gradova, čemu to?

 

I isto mnogo Goblina bilo devedesetih, srećom pa tada niko kršten auto nije imao (sirotilja), pa ovi noviji automobili nemaju zaglavljenu kasetu.

Link to comment
12 minutes ago, giuseppe said:

 

 

Samo mi je ono pišanje sa mosta u po bela dana bilo preterano, ostalo ok. Jbga, provincija je vazda bila pristojnija od velikih gradova, čemu to?

 

 

 

Ah, tako FDU scenaristi zamišljaju provinciju...

 

 

Link to comment
On 30.10.2018. at 23:34, nisam ja said:

Šta su trebale da znače one mk tablice

 

 

 

Jedino imaju smisla kao omaž Majdanpeku :)

 

Ova Mina bi trebalo da je iz NS? Kakav je onda ono akcenat sunce ti jbm?

Link to comment
5 hours ago, giuseppe said:

U Ljubocentričnoj epizodi se možemo prepoznati svi mi provincijalci, koji su se preselili u veeeeliki grad... Pa nekad odeš za vikend u zavičaj, koji se ili ne menja, ili propada načisto a svi pobegli negde: BG, NS ili mrsko inozemstvo. A ovi što su ostali, dovijaju se ovako ili onako, i pretvaraju lagano u svoje roditelje.

 

Samo mi je ono pišanje sa mosta u po bela dana bilo preterano, ostalo ok. Jbga, provincija je vazda bila pristojnija od velikih gradova, čemu to?

 

I isto mnogo Goblina bilo devedesetih, srećom pa tada niko kršten auto nije imao (sirotilja), pa ovi noviji automobili nemaju zaglavljenu kasetu.

+1

Možda najbolja epizoda, čak su i dijalozi, koji su krš u seriji, ovoga puta bili korektni.

Ne sećam se gde sam gledao Ljubinog prijatelja ranije, al sećam se da je bio obećavajući glumac.

A i Darija mi je odnekud poznata al ne mogu da se setim odakle, dal iz real lifea ili iz filma

Link to comment

Da ta epizoda je stvarno bila dobra, realni likovi i dijalozi.

Što nas vraća na početak: ključeve serije je trebalo dati Kuzmanoviću, oko njega sve da se vrti. Rakočević može da bude samo sajdkik.

Link to comment

 

Kako to funkcioniše kad seriju potpisuje više scenarista (a da nisu Siniša i Ljiljana Pavić x: ) ? Svako piše jednu?

I jel ovo Maja - Pjongjang - Pelević (Mihajlović?) :o

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...