Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

30 minutes ago, nisam ja said:

Ova serija izaziva želju da ispereš oči lisicama. 

Uz duzno postovanje Lisice su neprevazidjljive. Scenario, likovi, atmosfera, gluma, rezija, Kicic... sve. Jednostavno ne moze da se snimi nesto gore. Vrhunska zabava je to bila...

Link to comment

Jok. Bila je prilika u prvoj epizodi, ali toga se izgleda nećemo nagledati. Seriji inače prognoziram dug rok, a ovu gomiletinu proseka na okupu drži jedino režija...dok bude držala.

Link to comment

Nisam ni znao da je pocelo dok nisam otvorio topic, iako sam danima gledao billboard gde je najavljivana serija. Nocas odgledao u cugu sve tri epizode.

 

Zasad me drzi Isidorin pogled i cinjenica da je tek pocelo, ali stvarno deluje kao da su blizi Lisicama, nego necemu tako novom. Scena kada je svadba je stvarno dno. Neka ideja se vidi, ali opet bih voleo da neko napravi nesto sto je realnije od ovakvih stvari , narocito ako su likovi u tom zivotnom razdoblju

Link to comment

A kad pominjemo tu famoznu svadbu, jel neko primjetio da seu poodmakloj fazi, kad su gosti veseli i na nogama, čuje Luisova ''Opa,opa'', i to u originalnoj izvedbi.

Dakle, na toj nekoj raskošnoj svadbi izgleda nema benda i žive mizike, već neki DJ pušta muziku sa mp3 ili youtube...

Link to comment

Ah, ako ćemo da cepidlačimo...

 

Glumci izgledaju potpuno isto kad su mrtvi pijani, kad pojedu čurke i kad se probude;

Na seriji je angažovano šestoro scenarista, i taj trust mozgova osmisli ONAKVE dijaloge...

 

Isidora se i meni najviše sviđa za sada...

 

Link to comment

Sad sam odgledala sve tri epizode. Bila repriza na rts 3. Bez reklama.

 

 

Lisice su 1 nedostizan nivo.

 

Ovde se bre nista ne desava. Cak i kada se nesto dogodi, sestra dozivi egizstencijalnu krizu i nestane na celu epizodu, ni tada se nista nije dogodilo, sem skidanja kondiloma sa polnog organa.

 

Edited by Arkadija
Link to comment
1 hour ago, Arkadija said:

Sad sam odgledala sve tri epizode. Bila repriza na rts 3. Bez reklama.

 

 

Lisice su 1 nedostizan nivo.

 

Ovde se bre nista ne desava. Cak i kada se nesto dogodi, sestra dozivi egizstencijalnu krizu i nestane na celu epizodu, ni tada se nista nije dogodilo, sem skidanja kondiloma sa polnog organa.

 

Kad je posle 4-5 epizoda pilot epizoda sdrzajna koliko ostale epizode znas da su autori u problemu....

Link to comment

5. i 6.epizoda nesto bolje, nesto je pocelo da se desava, ali pre svega zbog muzike postujem - u 5. Biti patibi i Petrol, a u 6. hajlajt Veliki Prezir - To, pa eto, ako ni zbog cega drugog u moru radosbajica lazarristovskih i mirjam i nemanjic korena i ostalih pljacki drzavnog budzeta - bar dobra domaca muzika u seriji, eto bar nesto, zadovoljan sam, bravo za trud

 

Edit: Ne znam koji je ono kafic klubcic u kome je snimano ali jako podseca na Idiott

Edited by mozzer
Link to comment
8 minutes ago, Filozof manijak said:

 

....onaj u Dalmatinskoj pored Botaničke bašte?

Da, lici mi na taj, cigla, DJ prostor, sank, okacili su i Dejvid Bouvija da se vidi u seriji :)

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...