Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

On 10.10.2018. at 9:43, nisam ja said:

Ova serija izaziva želju da ispereš oči lisicama. 

:lolol: kad se samo setim, ono kao ljubav, kakva je to sadržajnost bila... eee

On 10.10.2018. at 23:16, FPLS said:

Ima li sisa makar?

sinoć bilo nešto minimalno

On 14.10.2018. at 19:37, Arkadija said:

Ovde se bre nista ne desava. Cak i kada se nesto dogodi, sestra dozivi egizstencijalnu krizu i nestane na celu epizodu, ni tada se nista nije dogodilo, sem skidanja kondiloma sa polnog organa.

:O jebemti život

 

u petak u gradu čujem da ljudi spominju seriju, zovu je ne davimo beograd :D i sinoć uhvatim epizodu od početka pa pogledam. učinilo mi se da je trajala petnestak minuta sa sve reklama i najavom šta će se desiti u sledećoj epizodi. ne znam kakve su bile prethodne epizode, ali sudeći po ovoj juče, moram da te ispravim, ne da se ništa ne dešava nego se dešavaju najdosadnije životne situacije i to u realnom vremenu. recimo, sede dva ortaka u hodniku u muriji i čekaju... jedbote bog pa to je da se izbodeš nožem dok gledaš. posle toga seda čovek u autobus na relaciji beograd - rodni kraj, kad je prošla sedamnaesta sekunda sedenja u autobusu, reko sad ako je krenuo za prijepolje ovo će da traje satima... kad sam pročitala ovo za kondilome, kapiram da je to možda i cilj, da se prikaže sve ono što je u životu dosadno i neprijatno do nepodnošljivosti. u tom slučaju, ima previše dijaloga. samo ne znam ko ovo gleda. i pozdravljam pojavljivanje spečene u ulozi rukovodioca aj ti sektora. to me je jedino razgalilo. 

Link to comment

Šta su trebale da znače one mk tablice? 

 

Ono kao ne mrzi ih da izmišljaju tablice al ih mrzi da pišu tekst. Zavičaj je kao valjevo u kom danica debelo zavlači sosinski. 

Edited by nisam ja
Link to comment
44 minutes ago, morgana said:

ok je ljubocentricna epizoda. nije tilva ros ali je postena u namjerama, volim kad se bez nipodastavanja prikaze zivot u provinciji.

+1

Link to comment
On 28.10.2018. at 3:20, Timmy said:

Dobrica kao pisac je veliki i uticajan. Dela mu imaju tezinu i neku kukturnu i istorijsku vrednost 

 

Dobrica kao politicko bice je najvece zlo u Srbalja. Njegov pogubni uticaj nam jebe majku i dan danas, mnogo posle njehove smrti. I jos dugo ce nas jebati mrtvi zlotvor. 

 

U skladu sa tim bojkot svega sto ima veze sa likom i delom tog govneta. 

:laugh:

Тачно ти са Радишом...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...