Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

14 hours ago, ragasto said:

Samo da pomenem kako je u 2018. nerešiv problem naći 1000 evra, petoro likova lupa glave kako da to izvedu...

:fantom:

Na stranu to kao isečak iz serije, veruj mi da nekim ljudima jeste problem naći 1000 evra.

Dinamika se popravila u poslednje dve epizode

Link to comment

O, veruj mi da to znam. Kad nemaš, i 100 evra je ogromna cifra.

 

Ovo je na konto likova iz serije koji mi tako ipak ne izgledaju. Možda će se ispostaviti da je dug mnogo veći, ali to nisu ljudi koji nemaju 'leba da jedu.

Link to comment
On 19.10.2018. at 16:50, pasha said:

 

Uzgred, na RTS u nedelju 20h krecu "Koreni" sa Lausevicem kao nosecom ulogom.

 

 

 

И како изгледа Калемарово 'ремек-дело' на малом екрану?

Link to comment
1 hour ago, porucnik vasic said:

И како изгледа Калемарово 'ремек-дело' на малом екрану?

Ne valjaju Koreni a poručniče?

Link to comment

Izgleda dobro, ali može i bolje :) Mislim, kapiram da su našli staru seosku kuću za snimanje, ali su mogli makar malo da je obnove, verujem da su gazdinske kuće bile malo bolje održavane. 

Što se glume tiče, ja umalo da zaplačem sa Aćimom i Vukašinom. Valjda je dobro. Pratiću seriju, mada znam sve što će da bude. Ali makar mladi naraštaji da mogu da odgledaju seriju, umesto da pročitaju lektiru.:fantom: 

Link to comment

Још је у лектири? :cry:

Иначе обнова једне моравске куће није више од десет до петнаест сомића...

Link to comment

Meni obe cice jako privlacne. Na razlicite nacine. 

 

Serija onako. Donekle zanimljiva, al to se potire sa sporim delovima i ocajnim dijalozima i povremeno smesnom glumom. 

Link to comment

Ovo bese snimano u vukojebini blizu Jagodine.:D Cale mi je radio kao ucitelj par godina tamo (1970 i neka godina). Kada padne sneg, jedino pesice mozes; dobro tu je i konj. Mozda je infrastruktura napredovala u medjuvremenu.

Link to comment
3 hours ago, Timmy said:

Meni obe cice jako privlacne. Na razlicite nacine. 

 

Serija onako. Donekle zanimljiva, al to se potire sa sporim delovima i ocajnim dijalozima i povremeno smesnom glumom. 

 

Dobre su Klipushe :) Serija jeste podnosljivija, ali dijalozi i dalje problem, a pogotovo scene sa roditeljima.

Link to comment
14 hours ago, porucnik vasic said:

Још је у лектири? :cry:

Иначе обнова једне моравске куће није више од десет до петнаест сомића...

Ne znam za lektiru sada, u moje vreme profesorka ga je ignorisala i to javno isticala, a znam da su neke škole čitale. Ja sam Korene i Vreme smrti prešao na preskok, ne sviđa mi se kako Ćosić piše, ukratko. 😀

Opet, to je zavičajni pisac i ne možemo da ga ignorišemo (čujete li, profesore D?), pa makar samo gledali seriju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...