Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

Moj problem sa ovom serijom je sto me vecina likova nije zainteresovala. Imala sam osjecaj da 49 minuta gledam Jelenu Djokovic. 

Sasa je ok. Andjela je katastrofa.

Svakako nastavljam da gledam. 

Edited by morgana
Link to comment

Ja sam sasu vizuelno ocenjivao. 

 

Sad sam ponovo pogledao na velikom ekranu. 

Špica je vip reklama. 

Roditelji na svadbi su opšte mesto sa jutjuba. Vodi se računa o detaljima te tako ta rođaka ima urađena usta. 

Rakoč problematičan. Kuzmanović šizofren lik potpuno. Anđela tja. Scena na splavu stvarno nespretno urađena. Taj njen momak... 

Simpa mi je devojčica sa pečurkama ali se glumački sve tu raspada. I tako. Videćemo sutra. Možda se pojavi neko ko zna da glumi. Ta Tihana? 

Link to comment

Može da se gleda. Na mišiće, ali bar za sada nije previše iritirajuće. Što se mene tiče, kriterijumi su mi skočili posle "Mesa" pa ću možda uskoro i promeniti mišljenje, lako ovo može da sklizne. 

Link to comment

I ja sam mišljenja da može da se gleda.

Dobra stvar je što su sve manje više "novi" glumci i nema mnogo likova, može lepo da se prati.

Glavni glumac mi se baš ne sviđa ali to je do mene. Nadam se da neće da zaseru na kraju.

Neko reče da ima 40 epizoda,

 

Ko je ta Tihana?  Google images izbacuje baš prijatnu cicu, nadam se da ću je "prepoznati" kad se pojavi.

Link to comment
10 hours ago, morgana said:

Moj problem sa ovom serijom je sto me vecina likova nije zainteresovala. Imala sam osjecaj da 49 minuta gledam Jelenu Djokovic. 

 

 

:laugh::ziga: za bold

za likove i njihovu buducnost imam utisa da se nece ni klesati dalje, da ce akcenat biti na  'generacijskoj prici' na nivou identifikovanja sa likovima na opstim mestima

 

16 minutes ago, eye of the beholder said:

 

Ko je ta Tihana?  Google images izbacuje baš prijatnu cicu, nadam se da ću je "prepoznati" kad se pojavi.

 

prepoznaces je prema dalmatinskom naglasku

 

ja lepo tonija slala u rabac kad je ona bila tamo a on otisao na drugi kraj istre

 

btw najveci bummer utisak mi je bila smezurana pojavnost tanje vencelovske :(

Link to comment

za kanal na kome se emituje i uzevsi u obzir na sta lici ostatak domace produkcije ovo je za sada zadovoljavajuce i dobija sansu do sledeceg check pointa ( tj do kraja nedelje)

 

p.s.

svadba je mozda bzvz ali scena u "klubu" je za Hag, da li je moguce da nisu gledali ni jednu clubbing scenu u nekom stranom filmu :frust:

 

 

Link to comment
3 minutes ago, jorma shparga said:

 

 

 

svadba je mozda bzvz ali scena u "klubu" je za Hag, da li je moguce da nisu gledali ni jednu clubbing scenu u nekom stranom filmu :frust:

 

 


:lolol: dijalozi na aerodromu i kad stignu na gajbu su priceless. mada, bolje da spomenem jedino što mi se dopalo, kad su se napečurkali pa mu nova poznanica kaže: kako si leeeep. baš ti lepo stoji plavo :D i posle: "ja bih vam rado pokazao al ne smem da gurnem ruku"

Link to comment

Toliko ne pratim našu TV i filmsku "scenu" da mi je premijrea Jutra će promeniti sve promakla, a osim toga mučio me je vooinstalaterski problem i nisam mogao da spavam iščekujući jutrošnji (pokazalo se ipak skoro podnevni) dolazak majstora i sedim na trosedu i čituckam i postrance gledam reprizu neke serije, neke epizode, za koj use ispostavi da je "Jutro..." Znači, na preskok.

Osećaj mi je bio tak oretro - i zbog one muzike u diskaću, Leo Martin i Minja Subota jebote - i odmah mi je pao na pamet film Aleksandra Mandića "Lične stvari" sa Sekom Sabljić i pomislio sam da je serija možda zaista retro i smeštrena u te gpdine (Leo Martin u diskaću jebote), i Anita Mančić kao brižna matera, i ona svadba na brodu (ili splavu) delovala je opako, ali sam sve to više slušao nego gledao, Andrija (onaj drugi ne Milošević) je bio moderni tata u najboljim godinama i sve je izgledalo kao rimejk nečega iz predtitovskog vremena,

 

Ne znam, ali serija možda može da preuzme štafetu "Grlom u jagode" i da postane generacijska serija za mnogaja ljeta.

 

Pogleao sam kreatorski tim, i, naravno, nikoga ne poznajem, nagađam da mi se najviše dopao ude Maje Pelević, od Matisa očekujem nešto a ostali su mi kako rekoh nepoznanica.

 

Lebdi fuh filma "Lične stvari" Aleksandra Mandića. 

Link to comment
13 minutes ago, hefaca said:

Sumljiva lica su mnogo bolja. A ovo je radila ista ekipa.

Ok, smesno je ono sta imas u dzepovima... Mi nemamo dzepove

Bolje bi bilo ovako...:laugh:

Edited by ronin
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...