Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

Šta je to, gde gledate?

Je l igra bračni par Mićalović-Ćetković, ako ne, da razmotrim.

Link to comment

Izgleda da je išla već na Superstaru...?

Vidim i u trejleru da je dijaloge pravio chat GPT

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
2 hours ago, ragasto said:

Jel gleda neko Tunel? Ja malopre odgledao prvu epizodu. Produkcija je klan Ristovski, malo je nategnuta gluma za sada, ali nije negledljivo.

Serija je krsh neopevani. Bila je na SuperNovoj pre X meseci, odgledao 3-4 epizode i batalio.

  • Hvala 1
Link to comment

Gledam drugu epizodu, dijalozi :isuse: su gori nego u prvoj a tu je i Lečić.

Treba reprizirati Homicide.

Link to comment

Srpska dramska serija "Sablja" koja govori o atentatu na nekadašnjeg premijera Srbije Zorana Đinđića ostvarila je zapažen uspeh.

 

Prve dve epizode premijerno su prikazane u dvorani „Limijer“ u Kanu, a „Sablja“ je time postala prvi projekat iz Srbije koji je imao premijeru na čuvenom kanskom festivalu.

 

Publika je odlično reagovala na seriju, a da je oduševila i kritiku svedoči činjenica da je „Sablja“ osvojila prestižnu nagradu za najbolju glumačku interpretaciju – celog ansambla.

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment
  • 3 weeks later...

Ne svojom voljom, odgledah dve epizode "Male supruge" - ne postoji način da se dočara ova lošost. Recimo da je "Igra sudbine" za ovo Sopranosi, Žica i Sajnfild u jednom.

  • Haha 5
Link to comment
  • 3 weeks later...

Bacim malo pogled na X-tu reprizu Boljeg života...Jedno me malo muči...Jel Giga Moravac nikad nije saznao da se Ema bambusala sa Terminatorom?

Link to comment
3 hours ago, ronin said:

Bacim malo pogled na X-tu reprizu Boljeg života...Jedno me malo muči...Jel Giga Moravac nikad nije saznao da se Ema bambusala sa Terminatorom?

nije:D..inace mi Emilija spada u top 5 najodvratnijih likova u nasoj kinematografiji ikad..

Link to comment
24 minutes ago, darkonet said:

Pa nije ni ona da je on bambusao Daru

Kako nije, ispricao joj Ljuba Ljupce Bubili sve u detalj?

Link to comment
14 minutes ago, Misko said:

Kako nije, ispricao joj Ljuba Ljupce Bubili sve u detalj?

Povukao reč na sudu, ucenila ga Dara da povuče izjavu , i on onda rek'o "Moja Dara najčestitija", a Dara rekla "Moj šef samo gleda svoju ženu", a Emiliju uhvatila griža savesti što se ona terminatisala, dok se Giga, prema sudskim spisima, nije darisao. 

Link to comment
49 minutes ago, Misko said:

nije:D..inace mi Emilija spada u top 5 najodvratnijih likova u nasoj kinematografiji ikad..

spacer.png

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...