Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

E ima to i u romanu, ta drama oko nesuđenog susreta, Natalija zbog poplave ne stiže na voz i onda se Bogdan užasno smori, sećam se da njoj posle i rođeni otac kenja kako je morala da se pojavi tamo kako zna i ume, jer susret sa vojnikom se ne propušta :isuse:

I kad sam čitao nije mi bilo jasno kako je to Ćosić zamislio, kao da se radi o modernoj japanskoj železnici, a ne raspaloj srpskoj i to usred rata, plus što nije bilo nikakve garancije da će to pismo stići do Natalije na vreme, mislim da su u realnosti šanse da se njih dvoje zaista sretnu bile negde oko 1,4%. Kapiram da mu je trebao razlog da se Bogdan kasnije smuva sa Milenom. 

Link to comment

Da, znam ta dešavanja iz knjige , ima i kod njega ojha nelogičnosti, depeša stigla u Prerovo, kao da 914 samo čekaju poštari da trčeći isporuče po selima. nego sam pomislia, ajd razvucite na  bar 3 dana a ne od svitanja do sumraka , ionako se neće sresti :D

Pretvaram se u zlu tetku koja vreba da li neko od glumaca nosi zaboravljeni sat ili mobilni u kadru:laugh:ali šta da radim, djavo u sitnicama leži

ipak gledam, da vidim ko glumi Nadeždu Petrović i dr Mihajla Radića, meni je taj deo oko valjevske bolnice i u knjizi najinteresantniji jer do romana nisam o tome skoro ništa znala

  • +1 2
Link to comment
39 minutes ago, vookela said:

Ja poceo sa Tajne vinove loze 3... mazohizam kao takav, u svim svojim oblicima.

Pa niko te ne bije po usima:fantom:

Link to comment
1 minute ago, jorma shparga said:

Poceli leteci cetnici :gospode:

Gore je djubre nego sto sam se nad'o

Šta je to?

Link to comment

Vazduzni most by Rados B. 

Neki heroji su bili u nazivu filma od kog je umetnik napravio 8 epizoda

 

Ultimate trash

Link to comment

Gledam Kalkanske krugove season 2 na RTV-u, još mi je bolja na drugo gledanje.

Srpski Twin Peaks.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...