Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

Jos jaca fora kad Giga na sudjenju pita Terminatora da li je on spavao sa mojom zenom a on odgovara - Nisam i dodacu nazalost. U sledecoj epizodi vec se taslace.

Mada im to nije prvi put..Halo taxi, Pozorisna veza itd

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Misko said:

nije:D..inace mi Emilija spada u top 5 najodvratnijih likova u nasoj kinematografiji ikad..

Sto znaci da je Ceca Bojkovic odlicna glumica :D 

Link to comment
1 minute ago, Milosh76 said:

Sto znaci da je Ceca Bojkovic odlicna glumica :D 

Ma, Ceca jeste odlicna glumica, i gotivna osoba, ali lik Emilije..jedna dvolicna, namazana, licemerna malogradjanka..

  • +1 1
Link to comment
43 minutes ago, darkonet said:

Jos jaca fora kad Giga na sudjenju pita Terminatora da li je on spavao sa mojom zenom a on odgovara - Nisam i dodacu nazalost. U sledecoj epizodi vec se taslace.

Mada im to nije prvi put..Halo taxi, Pozorisna veza itd

 

Odlicno primeceno.

 

Ne mogu sad da se setim da li su bese i u Otpisanima isto bili zajedno u jednoj epizodi..

Link to comment
8 minutes ago, ronin said:

Koliko se ja sečam Giga nije bambusao Daru....Nema šanse.

Nisu direktno prikazali, ali jeste. Preskočena scena, u sledećoj sceni je u bade mantilu dok Dara sprema zakusku. 

Link to comment
12 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Odlicno primeceno.

 

Ne mogu sad da se setim da li su bese i u Otpisanima isto bili zajedno u jednoj epizodi..

Valjda je u Povratku otpisanih predlozila kumstvo Tihom, jedino ako je nesto bilo u Otpisanima

Link to comment

Na povratak i mislim. Nesto mi u secanju ostalo da su tu glumili par, a mozda sam pobrkao..

Link to comment

Ne bre, Tihi je bio zaljubljen u Mariju ali on i Ceca jesu imali nekoliko zajednickih scena

Link to comment

Znam da je bio zaljubljen u Zlatu, kad sam napisao glumili par mislio sam bas to bukvalno glumili, verovatno zato sto se secam tih zajednickih scena jer su nesto zajedno organizovali..

Link to comment
26 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Na povratak i mislim. Nesto mi u secanju ostalo da su tu glumili par, a mozda sam pobrkao..

Nisu. U Otpisanima, u epizodi Štamparija, Svetlana glumi ilegalku maskiranu u buržujku, koja krije u kući ilegalne štampare letaka. Jedino Kriger stvarno flertuje sa njom, ali on je jadnik koji flertuje sa svakom zgodnom cicom u seriji, ali ovoj hoće da se useli u vilu jer mu je zapala za oko.  

  • +1 1
Link to comment

Usput, jel ima negde tema o Sutjesci, Neretvi, Otpisanima , Kozari, Kapetanu Lešiju i slično...?

Link to comment
11 minutes ago, Biramo Borbu said:

Usput, jel ima negde tema o Sutjesci, Neretvi, Otpisanima , Kozari, Kapetanu Lešiju i slično...?

nema, otvori

crvenitm talas zaslužuje to

Link to comment
7 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

nema, otvori

crvenitm talas zaslužuje to

Mislim da mi ne radi opcija za nove teme, tj. svima nama što smo tek 1944te otišli u parapsiho partizane :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...