Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

ja gledao pola prve epizode i batalio, tankosava

 

ako te već zanima priča žarka lauševića pogledaj bolje od bekstva i/ili mu pročitaj prvu knjigu

Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

ja gledao pola prve epizode i batalio, tankosava

 

ako te već zanima priča žarka lauševića pogledaj bolje od bekstva i/ili mu pročitaj prvu knjigu

gledao, citao..

  • +1 1
Link to comment

Odgledao 2 epizode Dece zla, dosta dobro za sada. Procitao sam i knjigu, ali se secam samo delova.. Nadam se da se necu setiti svega :D

Edited by Milosh76
  • +1 1
Link to comment

Pitanje je i hoće li se emitovati na državnim televizijama, s obzirom na temu, a naročito autora.

Serija je urađena 2021. godine i tek sada se pojavila i to na svjetskoj streaming platformi.

Link to comment

ima i na supernovi, ko ima hbo on demand ili max...

 

izbindzovao sam celu seriju u par dana - odlicno je uradjena. tema, tipicna ovoprostorna, na momente udara u stomak i zeludac, no sve je to dobro rasporedjeno u 10 epizoda i prilicno drzi paznju svo vreme.

 

sjajne role nekoliko veterana (cvijanovic, anica dobra, kojo), onih koji su s godinama tu negde (bojan dimitrijevic, milica mihajlovic i bandovic), te ove malo mladje generacije - milica janevski (super-pozitivno iznenadjenje) i jovana stojiljkovic. nazalost, glavni glumac (radovan vujovic) mi nije bio ni priblizno na nivou nekoga ko je trebao da iznese celu seriju i utisak je da bi ceo paket bio znacajno efektivniji s nekim ko bi u toj ulozi bio barem malo ubedljiviji. neki slican utisak ostavio mi je i glavni osumnjiceni u izvedbi pedje marjanovica.

 

umesto plota, evo sta je laguna svojevremeno okacila na svom sajtu u najavi knjige;

 

Quote

U središtu romana Deca zla nalazi se dramatično ubistvo, a potraga za počiniocem biće samo okidač za niz drugih događaja koji će otkriti da je reč o zločinu strasti, osvete, opomene i simbolike. Kako pronaći krivca u svetu u kom je istina izobličena, a prošlost junaka utkana u njihovu sadašnjost ...

 

Link to comment
On 28. 10. 2023. at 17:18, kud u maglu Simoviću said:

ja gledao pola prve epizode i batalio, tankosava

 

ako te već zanima priča žarka lauševića pogledaj bolje od bekstva i/ili mu pročitaj prvu knjigu

Ja mislio nesto zanimljivo ali ono je totalni smor.Nikakva radnja,sramota sta se sve snima.Odgledao 4 ep.i to je uzalud protraceno vreme na brbljivog i dosadnog Marica.Ostaje jos da vidim da li Deca zla lice na nesto sa HBO.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...