Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

Naleteo par puta na Advokado. U početku mi bilo simpatično, a sad se sve više čini retardirano i vuče na kursadžijski humor.

Mira Karanović izvlači prosek, nije loša ni ova što joj glumi sestru.

Tuga šta su uradili sa ulogom Mire Banjac, nekako mi deluje ponižavajuće.

Link to comment

Jebote, jel' Vreme zla sponzorisao British Tobacco, Philip Morris....:ohmy:

Pa u cirka 90% scena svi prisutni puse, pripaljuju, kresu sibice...

Wilkinson i Bic su omanuli sa sponzorstvom, mada je to mozda zbog bolje karakterizacijetm likova, da ne bi (ob)rijanosti tesko bi se pohvatalo: komunjare i kolebljivci su neobrijani, razdrljeni sa kravatama ukrivo, gde god da su i sta god da rade, burzujitm su ili glatko izbrijani ili nose negovane bradice, taj rad...

Link to comment






Tuga šta su uradili sa ulogom Mire Banjac, nekako mi deluje ponižavajuće.


Mira će da progovori 100% biggrin.png

Šta znam, meni generalno zanimljivo za gledanje. Naleti i neka lošija epizoda ali u suštini je simpatična serija.
Mislim da završava sledeći petak.
  • +1 5
Link to comment

Ja se ogradjujem jer ne pratim pomno.

Ali ono što sam video - na momente mi simpatično, na momente ozbiljan transfer blama.

Edited by mraki
  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, Frank Pembleton said:

Jesu i tu zasrali?

To postaje epidemija...


od onoga sto je vladika rekao samo sam razumeo “bestidnice”. ako ima pozadinska muzika ili neki zvuci, onda zaboravi

Link to comment

Ja ne znam, odavno nisam u toj materiji, ali nekad ranije su na samim miksetama imali filter koji je simulirao radio na srednjim talasima. Smatralo se da dok snimak ne prođe taj test, nije gotovo, i šta se dominantno čuje na jednom takvom presetu, to je otprilike to. 

 

Ok, davno prošla vremena; ali ni ideja da svi imamo sinepleks u dnevnoj sobi evidentno ne radi posao.

  • +1 1
Link to comment

Ja nekako mislim da problem nastaje negde u distribuciji signala, nemoguće je da se skoro svaki dizajner zvuka na skoro svakoj seriji zajebe i napravi istu grešku.

Link to comment
On 1.12.2021. at 15:31, banecare1 said:

ima li neka trafika gde moze posten svet da kupuje regularno domace serije. balkan kod mene ne radi iz nekog razloga, u zalivu ima svaka peta epizoda itd. 

 

crno bijeli svijet gledam ko gospodin coek i uzivam na sajtu HRT-a, moze i takva varijanta. 

 

 

Najbolje da kupiš iptv listu,ima na aliexpresu od par evra mesečno .Gledaš ih preko iptv aplikacije na smart tv ili može da odebereš njihovi aplikaciju ako imaju . Te liste često imaju exYu filmove i serije 

A od kojeg reselera,namam pojma,stalno menjaju adrese ali kažu da su manje više svi slični .

Potražiš prvo trial period na jedan dan pa ako ima šta ti je potrebno kupiš na 6 ili 12 meseci 

 

 

Odgledao Kalkanske krugove ,nije tolko loše ,ali šteta ,nazire se tu neka ideja ,imalo je na čemu da se proradi 

 

Nečista krv za sada radi posao 

 

 

  • Hvala 1
Link to comment
On 1.12.2021. at 15:31, banecare1 said:

crno bijeli svijet gledam ko gospodin coek i uzivam na sajtu HRT-a, moze i takva varijanta. 

 

 

Iris tv ima video klub koji sadrzi sve serije koje se snimaju za Telekom. Ima i Tomu, 1000d.

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...