Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

On 23.12.2021. at 22:53, Milosh76 said:

Zabavno, na momente duhovito... fina razbribriga.

 

+1

 

Jedino onaj što Pašića glumi uvek mu zaboravim ime, izgleda nije bio na predavanjima kad se komedija obrađivala.

 

 

Link to comment

Vidim sad ide repriza Crne ruke, deluje kao fina zaebancija, visokobudžetni Crni Gruja. Braća Trifunovići (rip Marinko) i Bole.

18 hours ago, francuski sobar said:

Jedino onaj što Pašića glumi uvek mu zaboravim ime

A jok, nemam pojma koji je

 

 

Što se tiče Nečiste krvi, meni ovo postaje dosadno. Jes dert i karasevdah, sve, al sve na isti kalup, kada nisam s onom koju volem, mrš kurvo u manastir. Nagledamo se lepih sisa i guzica, ajd to, a i lepa deca glume, makar nešto.

I ajde što nisu išli Zona Zamfirova stajl i ne pričaju vranjanski, al mogli su makar malo da začine nekim akcentima. Plus "idi da sortiraš espap"...

Edited by Zabalujev
  • +1 2
Link to comment

Nečista krv je opet postala uzbudljiva, ali večerašnja epizoda je na RTS-u oskrnavljena nepostoječim tonom. Pojačala sam na ne znam koliko i opet se ništa nije čulo niti moglo da se razazna šta govore. Na kraju sam uključila tekst za gluve.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, foto said:

pogledao prve dve iz drugog serijala i nije mi se dojmilo. nisam gledao dalje da ne kvarim utisak originalne Bese.

 

to mi je sve delovalo navuceno na misice. da li sam se zajebao?

 

nastavi bez brige. sve je bolje sto ide kraju sezonu

  • +1 2
Link to comment

Ne znam, meni je do neke pete epizode bila ok al onda stvarno nisam vise mogao da istrpim bas stoliko iskonstruisanu radnju. Necu da spojlerisem al po mom skromnom misljenju nista od onog sto sam sinoc u finalu gledao nema trunke logike i smisla...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...