Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

On 3.12.2021. at 13:53, namenski said:

Jebote, jel' Vreme zla sponzorisao British Tobacco, Philip Morris....:ohmy:

Pa u cirka 90% scena svi prisutni puse, pripaljuju, kresu sibice...

Класичан војнички порок, има оправдања, јер у Времену смрти то су четворица другара у Првом светском рату, у студентској чети, од којих тројица у Времену зла настављају да буду војници партије, што је један комплет војнички живот, а војник има прече бриге од рака плућа. 

Link to comment
Ja ne znam, odavno nisam u toj materiji, ali nekad ranije su na samim miksetama imali filter koji je simulirao radio na srednjim talasima. Smatralo se da dok snimak ne prođe taj test, nije gotovo, i šta se dominantno čuje na jednom takvom presetu, to je otprilike to. 
 
Ok, davno prošla vremena; ali ni ideja da svi imamo sinepleks u dnevnoj sobi evidentno ne radi posao.
Znam da je za jednu seriju verzija koja je poslana bila mixovana za neka čudesa od audio postavke (ono desetine kanala :)) i kad se to emitovalo otišao u izlaz neki potpuno nebitni kanal sa efektima:)))







... Shiit has hit the fan

  • Haha 2
Link to comment

U Besi naravno nema komicnih momenata, tek poneka usputna posalica, ali me bas nasmejalo kada je Timotijevic nazvao dvojnika "kineski Hasim"..

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment
On 1.12.2021. at 15:31, banecare1 said:

ima li neka trafika gde moze posten svet da kupuje regularno domace serije. balkan kod mene ne radi iz nekog razloga, u zalivu ima svaka peta epizoda itd. 

 

crno bijeli svijet gledam ko gospodin coek i uzivam na sajtu HRT-a, moze i takva varijanta. 

 

 

 

kupi amazon fire stick i instaliraj neke od gomile app-ova sa nasim programima. ja koristim neki pravatv.com 120€ godisnje. mozda kad mi izadje godina uzmem nettvplus i app rts-a, pa sa ta dva app-a pokrijem sve nase kanale

  • Hvala 1
Link to comment
U Besi naravno nema komicnih momenata, tek poneka usputna posalica, ali me bas nasmejalo kada je Timotijevic nazvao dvojnika "kineski Hasim"..
Inače, naterao se da odgledam prvu sezonu Bese ponovo da utvrdim gradivo.
I uverio se da je za klasu bolja od svih naših serija...
Ima par koje su blizu, jedna što cepa na emociju, pa to nije realno...







... Shiit has hit the fan

  • +1 3
Link to comment
19 minutes ago, Frank Pembleton said:

Inače, naterao se da odgledam prvu sezonu Bese ponovo da utvrdim gradivo.
I uverio se da je za klasu bolja od svih naših serija...
Ima par koje su blizu, jedna što cepa na emociju, pa to nije realno...







... Shiit has hit the fan
 

Oduvek mi je ovo bilo čudno razmišljanje, svakog svaka serija cepa na neku vrstu emocije, ali dobro, stvar percepcije. 

 

Na koju misliš? Kičićevu? Možda čak Porodica?

Edited by Milošica
Link to comment
Oduvek mi je ovo bilo čudno razmišljanje, svakog svaka serija cepa na neku vrstu emocije, ali dobro, stvar percepcije. 
 
Na koju misliš? Kičićevu? Možda čak Porodica?
Ne nego, nisam realan u proceni zanata[emoji769] serije... Hrvatska je. Crno bijeli svet.







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...