Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

Napisah pre par "stranica" :) da mi je peta, a pogotovo sesta epizoda "Crne svadbe" bila bas bezveze te sam 'odgadjao' da pogledam sedmu i osmu. Kad ono... konacno su stvari krenule da se brze razvijaju, Koja u par scena konacno stvarno glumi (i to dobro), i ako ne racunam neke standardne boljke (pojedini dijalozi/replike koje kao da su prepisani/prevedeni iz americkih filmova/serija uz konstantnu glumu Uliksa koji mi je uvek, paradoksalno, na granici  odlicnog i katastrofalnog) moram priznati da sam sad nestrpljiv sta ce biti na samom kraju serije.

 Nadam se da ce kraj zaokruziti bar delic neke "celine" mada je sigurno da ce snimati i nastavak...barem se ova serija ne zove "Ubice mog oca" gde, koliko se secam, nikada u stvari nismo saznali ko su te ubice  :laugh: , vec "Crna svadba" a nju smo vec u seriji videli...tako da nas barem po tom pitanju (naslova) nije izneverila...

Link to comment

Ne kapiram baš ovaj format slike na Advokadu. Nekako mi ovaj široki plan sa ovolikim "crnim trakama" nije za TV serije, a pogotovo ne razumem ovo što su delovi slike desno i levo "zbijeni" pa ljudi izgledaju neprirodno.

3byQOnz.jpg

Možda ima neko ko se dobro razume u ovo pa nam objasni poentu. smile.png
Generalno serija mi se sada više sviđa nego u samom početku.





Link to comment
Quote

/.../ Merenja TV Beat-a pokazuju da je finale serije [Vreme zla, na SBB mreži] imalo share 12.55% dok je u istom slotu gledanija bila samo televizija Pink sa share-om 12,73%. Ostali nacionalni emiteri i javni servis imali su manju gledanost. /.../

"Nastavljamo u istom pravcu i uzbuđeni smo zbog onoga što dolazi – 30 epizoda serije ’Vreme smrti’, koje će gledaoci imati priliku da gledaju sledeće godine“, ističe izvršna direktorka kompanije United Media Aleksandra Subotić.

https://nova.rs/zabava/film/izuzetna-gledanost-finala-serije-vreme-zla/

Edited by msv
  • +1 1
Link to comment
15 hours ago, Milošica said:

Dobar Advokado bre, dobar.

 

Okej je ovaj nepretenciozan humor.

sinoć sam gledala kao pred spavanje onu epizodu kad im vidovnjak dolazi na ručak. bukvalno sam htela da se ugušim od smeha. morala sam da se vozdignem, skroz sam se razbudila. 

kako su svi glumci odlični kad je tekst dobar.

a banja luka pljunuta kaluđerica :lol:

  • +1 1
Link to comment
45 minutes ago, fusion_ said:

Da, kad su išli na ono brdo gde živi vidovnjak, u pozadini se vidi UKC u Banjaluci, ali dobro, šta da se radi emoji16.png

pa dobro vi što dobro poznajete banjaluku, vi to provaljujete, ali za mene kao vrsnog poznavaoca opštine grocka, banja luka zaslužuje oskara za ulogu grocke :lol:

stanke vidovnjak iz grocke :lol: koji ćeli proriče da li će biti provere na granici kad krene po hors u rožaje :rolf:

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Да ли у влашкој магији постоје ентитети попут "бели војвода" и "црни војвода" или је то машта аутора? 

Link to comment
3 minutes ago, Duhovnost, ljubav i med said:

Да ли у влашкој магији постоје ентитети попут "бели војвода" и "црни војвода" или је то машта аутора? 

U vlaškoj koliko znam ne.

 

A za nešto više, nećemo ovde o tome.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...