Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

10 hours ago, hefaca said:

Ne mogu da prezalim Katarinu Radivojevic (nisam verovao da cu ovo reci)

Ако је због еротских сцена, погледај "Морфијум" , Алексеја Балабанова, наша Катарина има тамо занимљиву епизодну улогу, а и филм је занимљив, као и већина филмова тог аутора. 

Link to comment
3 hours ago, Duhovnost, ljubav i med said:

Ако је због еротских сцена, погледај "Морфијум" , Алексеја Балабанова, наша Катарина има тамо занимљиву епизодну улогу, а и филм је занимљив, као и већина филмова тог аутора. 

Nije. Odvratne su mi takve zene. Ovde me je odusevila svojom odvratnoscu. Gledam seriju i sve cekam kad ce da se pojavi. Ladno su mogli da guraju seriju u drugom pravcu, koja nema veze sa necistom krvi/krvlju 😑

Link to comment
4 minutes ago, nisam ja said:

ja sam nešto dijagonalno pratio. 

nisam skontao ko je bandović 19 god ranije. 

a i dal se turčin što je s tašanom kreno u greh dal se pojavio juče?

 

Bandović se nije pojavljivao u prethodnim epizodama, novi je lik. Ako se budu držali romana,

Spoiler

on će biti Sofkin svekar.

 

Nije bilo ni Tašaninog Turčina, a ni Tašane. Izgleda da su završili sa tim delom priče. Što se mene tiče, šteta, mogli su bez problema da čitavu seriju posvete generaciji Hadži-Trifuna i Cone, ili makar da prošire na još nekoliko epizoda, bilo je tu sasvim dovoljno materijala. Ovako je ostao utisak da je sve previše zgusnoto i nabacano. A Cona je mogla biti jedan od najinteresantnijih ženskih likova u novijoj istoriji srpske televizije da je karakterno malo više razrađena i da uloga nije pripala užasnoj Katarini Radivojević.

Link to comment
6 minutes ago, Halvard said:

 

Bandović se nije pojavljivao u prethodnim epizodama, novi je lik. Ako se budu držali romana,

  Reveal hidden contents

on će biti Sofkin svekar.

 

Nije bilo ni Tašaninog Turčina, a ni Tašane. Izgleda da su završili sa tim delom priče. Što se mene tiče, šteta, mogli su bez problema da čitavu seriju posvete generaciji Hadži-Trifuna i Cone, ili makar da prošire na još nekoliko epizoda, bilo je tu sasvim dovoljno materijala. Ovako je ostao utisak da je sve previše zgusnoto i nabacano. A Cona je mogla biti jedan od najinteresantnijih ženskih likova u novijoj istoriji srpske televizije da je karakterno malo više razrađena i da uloga nije pripala užasnoj Katarini Radivojević.

 

Možeš onda zamisliti tek kako je u filmu.  

Link to comment

cudan je advokado, ne znam sta da mislim. raspolozenje mi je islo od valjanja od dobrog zezanja pa do nekih transfera blama. cini mi se kao da je kolja popustio sve kocnice i dao sebi maksimalno oduska.

mada, uvek pozdravljam sve sto je drugacije, pa uspelo ili ne, a za avokada nemam pojma da li je uspeo na sirem planu/publici.

 

p.s.

kasting odlican

  • +1 2
Link to comment
22 minutes ago, foto said:

cudan je advokado, ne znam sta da mislim. raspolozenje mi je islo od valjanja od dobrog zezanja pa do nekih transfera blama. cini mi se kao da je kolja popustio sve kocnice i dao sebi maksimalno oduska.

mada, uvek pozdravljam sve sto je drugacije, pa uspelo ili ne, a za avokada nemam pojma da li je uspeo na sirem planu/publici.

 

p.s.

kasting odlican

Potpis.

 

Sve u svemu, drago mi je da sam gledao.

Link to comment
21 hours ago, foto said:

cudan je advokado, ne znam sta da mislim. raspolozenje mi je islo od valjanja od dobrog zezanja pa do nekih transfera blama. cini mi se kao da je kolja popustio sve kocnice i dao sebi maksimalno oduska.

mada, uvek pozdravljam sve sto je drugacije, pa uspelo ili ne, a za avokada nemam pojma da li je uspeo na sirem planu/publici.

 

p.s.

kasting odlican

meni se čini, sad kad se završila, da to nema ko da gleda... erteesova publika to sigurno ne voli, a ljudi kojima bi se svidela gledaju strane serije po internetima.

ja nisam imala transfere blama, nego trenutke kad mi dođe da se obesim od muke. a to je autentična životna muka :D zato i mislim da je dobra serija, dobre su teme. dva, tri puta sam htela da se ugušim od smeha.

  • +1 2
Link to comment
9 minutes ago, James Marshall said:

Pa većina Koljinih uradaka te vuče u to raspoloženje

Meni su Kosti brutalna serija, Meso nisam gledao.

 

Znam da se kraj Kostiju mnogima nije dopao, ali mislim da su ljudi previše bukvalno gledali na to umesto simbolično, kao Fargo na primer.

Edited by Milošica
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...