Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

Menščini da mlađani Stanko izgleda ko sajko jer, pod a) fakat loše glumi, a pod b) pošto ga svi sutiraju unaokolo, istresa (bukvalno) frust na slatkoj kuravi. Jel ona ima kakvo kršteno ime, ili se zove po zanatu?

Edited by giuseppe
Link to comment

Serija poseduje prljavštinu kakvu želim da vidim u domaćoj seriji.

 

Nisu deža vi vu bedačenje i teskoba koji se generički pojavljuju od Šurde, Gige Moravca i Sina Dragana.

Link to comment

Menščini da mlađani Stanko izgleda ko sajko jer, pod a) fakat loše glumi, a pod b) pošto ga svi sutiraju unaokolo, istresa (bukvalno) frust na slatkoj kuravi. Jel ona ima kakvo kršteno ime, ili se zove po zanatu?

Malo je sajko i ono kako se udvarao curi koja je započela autopsiju popa.

Link to comment

Večeras odgledao ovaj pilot...

Realno, ovde važi ona uzrečica:

Dobar konj ima hiljadu mana, loš samo jednu - da je loš!

Od svih serija ovo ipak malo odskače...

Mene su recimo iznervirali oni slo-mo pasaži iz jatagan male......

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

ono, mislim, bre, nije da cemo da ih glasamo za sanu za zivotno delo.

 

kod nas je sad takva situacija da se delimo po liniji moze da se gleda ne moze da se gleda.

 

pa ovo mozda izrodi neshto drugo, kad se neki drugi mladi obese na drzavnu grud ^_^

 

 

mislim, tokom istorijskog razvoja srpskog naroda :D

Edited by gospa buba
Link to comment

 

+1

 

Kako se uopste zove? Nisam je do sada negde gledao..

 

 

Milica Gojkovic.

prosle god sam zbog drugarice gledao Sumniva lica pa sam ovu simpu primetio iako je imala malu ulogu, par epizoda.

 

 

a ko je Bjelina bivsa zena?

Link to comment

Brate, moze o tome malo konkretno?

Ko kad bih ja napisao smaras, postovi ti losi, ko u hrvata...

brate ako svojim očima ne vidiš užasnu glumu, klišee sakupljene za par minuta i ubačene i šešir i faberzeova jaja sa buvljaka, kako ćeš poverovati mojim rečima? Nema svrhe prosto. Ako je tebi to kul gluma, nemoćan sam, nema leka. Edited by ToniAdams
Link to comment

brate ako svojim očima ne vidiš užasnu glumu, klišee sakupljene za par minuta i ubačene i šešir i faberzeova jaja sa buvljaka, kako ćeš poverovati mojim rečima? Nema svrhe prosto. Ako je tebi to kul gluma, nemoćan sam, nema leka.

Ok. Tako sam mislio. Ako vidis ono sto ja ne vidim, onda svrhe nema, leka i bla bla. I jos Bjela los dramaturg...

Link to comment

Pa ok, kako da ti objasnim da je loša gluma a ako sam to ne vidiš, a skoro svi sriču ko da čitaju sa idiota? Jebiga, to što su tebi dobri stanko, viktor savić iz trejnspotinga, lažni rusi, unezvereni rasko, one neke no name ženetine što glume nadrkanost tako što se deru ali zato blok brte, to samo potvrđuje priču da je lepota u oku posmatrača a ne da serija realno nije sranje.

I sori, al ako nešto pretenduje da biva umetnošću, onda je plagijat po difoltu no no, a ovde pun kurac užasnih imitacija koječega na svakom koraku.

Edited by ToniAdams
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...