Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

Mala sisa od velike sladja :fantom:

I ja ovo podrzavam generalno ali kako ste komentarisali, mislio sam da su neke spektakularne a realno nisu, jbg.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment

Ja jebo jednu Zlijevu spekajularnu i ona priznala da Zli dobro jebe samo kad mu muda shasholji Bjelinim pramenom, nikako Bakijevim...

Edited by hefaca
Link to comment

Kakvi ste olosi, nemam lepe reci... Moracu da gledam seriju pa da pisem o istoj, ne ide mi ovo oftopichenje nikako iako je sve ziva istina :(

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment

Stvarno Zli otvori neki adekvatan topik i tamo dominiraj :D

 

ja sam sad zbunjena. da gledam ovo ili da prionem na netfix?

 

Gledati naravno

 

Ova feljtonističko-mitomanska varijanta je skroz zabavna, ja sam jednom Mariću reko što ne preradi u scenario Decu komunizma ili bar parče o Mustafi Golubiću.

 

U Crno Bijelom svijetu meni su najjači bili Vrdoljak i Glavan i što su se setili i Pogorelića, a ako ovde ne ubace i sise Džozefine Beker nek se lupaju po čelu.

Link to comment

Nastranu sise, stvarno lepa i seksipilna žena, šteta što postrada tako rano. Ima još slatkih ona crna opičena klaberka, mala cigančica, onda patološkinja wow a i muški isto državni tužitelj izgleda skroz američki kul, vmrovac u zatvoru bi trebo Sulejmana glumiti, mladi kozaci zgodnii u onim unifrmama  a biće Lauš. E i Goran Bogdan naravno, novi Bekim Fehmiu.

Edited by francuski sobar
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...