Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

Nisam gledao seriju ali sam bio s jednom ribom s kojom je Bjela pre bio kratko, i rekla mi da sam za njega Roko i Nacho i Leks zajedno. Meni dosta, uspeo sam u zivotu  :fantom:

Link to comment

Nisam gledao seriju ali sam bio s jednom ribom s kojom je Bjela pre bio kratko, i rekla mi da sam za njega Roko i Nacho i Leks zajedno. Meni dosta, uspeo sam u zivotu  :fantom:

 

:Hail: 

Link to comment

:D

 

Pazi dalje, i gde se zajebah da pogledam 1. epizodu, uzasi od ne toliko neznanja i nepoznavanja elementarnih stvari nego mentalitet i svetonazor moderne Srbije, sa sve recnikom i gestovima prebacen u lude 20-te: energicnu bankarsku menadzerku na pos'o dovozi livrejisani sofer u sportskom autu, dvosedu :isuse:, zli boljsevici na cizmama  :isuse: nose petokraku sa srpom i cekicem, dobro, to jos i moze da prodje da bi se srpskoj publici dalo na znanje o kome se radi, klise o vecito pijanom, a sposobnom policajcu, kao prepisan iz moderne knjizevnostitm, nezeljeni, a dodeljeni mu pomocnik, ambiciozni tuzibaba sa problematicnom zenom mu, negativi, Pera Zivkovic koji je zamalo pa spreman da se stavi na celo prajda, Rusi moderni da moderniji ne mogu biti, skinuti iz novih ruskih filmova o mafiji i kriminalcima, a ovamo carski oficiri...

Ne mogu dalje... :puke:

 

A na sve to, lude 20-te, sise na stranu :sleep:, ali kosa raspletenih koliko 'oces, ali ni jednog jedinog - бубикопфа :fashisto:...

Uradi bolje

Link to comment

Nisam gledao seriju ali sam bio s jednom ribom s kojom je Bjela pre bio kratko, i rekla mi da sam za njega Roko i Nacho i Leks zajedno. Meni dosta, uspeo sam u zivotu :fantom:

Link to comment

Uradi bolje

zašto bi iko radio nešto što je ništa

 

domaće serije će biti gledane u svakom slučaju, ne čitaju mnogi dovoljno dobro da bi mogli da gledaju titlovano, tako da nema veze da li je dosadno, nedosledno ili primitivno, repriziraće se dovoljno puta da verni gledaoci na kraju zavole seriju

 

kao nekada, kada su se ugovarali brakovi, nema veze ćero, zavolećeš ga posle nekog vremena

Link to comment

Nisam gledao seriju ali sam bio s jednom ribom s kojom je Bjela pre bio kratko, i rekla mi da sam za njega Roko i Nacho i Leks zajedno. Meni dosta, uspeo sam u zivotu  :fantom:

 

 

:Hail:

Link to comment

ako je ona bijeli, a ti nju

ispada da si i ti bijeli

:o

 

Jos malo oftopića - posle njega je bio u igri i Baki B3 ali kaze da nad njim bas nisam toliko dominantan... ako me razumete  :cry: 

 

I okacite te sise da vidimo, red je stvarno  <_< 

Link to comment

I okacite te sise da vidimo, red je stvarno  <_< 

 

 

al si navro, ko mutav na telefon

 

 

 

10ntego.png

 

29m4yde.png

 

2drystz.png

 

 

 

e

imas na filmovitici

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

A jbt, ovakve ja furam na plazi tokom leta, posle 2-3 meseca pojacanih kilaza na bench pressu. Mislio neki spektakl...

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment

Nisam gledao seriju ali sam bio s jednom ribom s kojom je Bjela pre bio kratko, i rekla mi da sam za njega Roko i Nacho i Leks zajedno. Meni dosta, uspeo sam u zivotu  :fantom:

 

:Hail:

 

ti i Bjela eskimo brothers!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...