Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

toni jer si gledao?

 

e

adamse

jesam :(

 

Mozda je da ne gledas konacnije i boljije resenije. Cak i UMO vrede, ako nista zbog onog ko tebe kamenom ti njega fasciklom, Radasin zbog Nade Blam i Olge Odanovic u obliku seljanki... Nasi treba da snimaju ono sto kod tudjina necemo da vidimo pa makar i sa losom glumom. Da ne repriziram, koja je ovde solidna.

baš je ovo autentično i u tuđina dosad neviđeno.
Link to comment

mislim da ne bi bilo loše uvesti moratorijum na snimanje domaćih serija i filmova u trajanju od bar 20 godina, dovoljno smo zadužili čovečanstvo, truba je da ovako surovo dominiramo

Link to comment

mislim da ne bi bilo loše uvesti moratorijum na snimanje domaćih serija i filmova u trajanju od bar 20 godina, dovoljno smo zadužili čovečanstvo, truba je da ovako surovo dominiramo

što jbt pa ima država para Edited by ToniAdams
Link to comment

E nju znam. Nikolina Jelisavac. Dobra milfara..

 

Banjalučka glumica.

Bila Bjelina partnerka prije 10-ak godina u sarajevskoj krimi seriji Crna hronika. 

Igrala glavnu ulogu u filmu Motel Nana.

 

Ono što je mene ovde zbunilo je što su je potpisali kao Nikolinu Friganović.

Prvo bila Nikolina Jelisavac, pa Nikolina Đorđević, pa opet Nikolina Jelisavac, a sad Nikolina Friganović...  :o

Link to comment

ja sam sad zbunjena. da gledam ovo ili da prionem na netfix?

Nemoj, ni za zivu glavu: Beograd post 90-ih, otisnut u negativu, klise do klisea, Oficirski dom umesto splavova, tajkuni bolnici dobrotvori, ima cak i energicna bankarska menadzerka, Makedonci umesto Siptara, Rusi kao mafija, sta bi drugo  :D ...

Link to comment

jesam :(

 

baš je ovo autentično i u tuđina dosad neviđeno.

Da. Kraljevina SHS ne silazi sa HBO i BBC-ija...

 

A sto se para tice, reprize otplate sve... Jedino ako pare od repriza ne treba da se vrate u budzet...

Bolje povecati plate prosvetarima nego sisama...

Edited by hefaca
Link to comment

Nemoj, ni za zivu glavu: Beograd post 90-ih, otisnut u negativu, klise do klisea, Oficirski dom umesto splavova, tajkuni bolnici dobrotvori, ima cak i energicna bankarska menadzerka, Makedonci umesto Siptara, Rusi kao mafija, sta bi drugo  :D ...

 

:D

 

a tu su i sise :)

ali me ne zanimaju :(

Link to comment

:D

 

a tu su i sise :)

ali me ne zanimaju :(

:D

 

Pazi dalje, i gde se zajebah da pogledam 1. epizodu, uzasi od ne toliko neznanja i nepoznavanja elementarnih stvari nego mentalitet i svetonazor moderne Srbije, sa sve recnikom i gestovima prebacen u lude 20-te: energicnu bankarsku menadzerku na pos'o dovozi livrejisani sofer u sportskom autu, dvosedu :isuse:, zli boljsevici na cizmama  :isuse: nose petokraku sa srpom i cekicem, dobro, to jos i moze da prodje da bi se srpskoj publici dalo na znanje o kome se radi, klise o vecito pijanom, a sposobnom policajcu, kao prepisan iz moderne knjizevnostitm, nezeljeni, a dodeljeni mu pomocnik, ambiciozni tuzibaba sa problematicnom zenom mu, negativi, Pera Zivkovic koji je zamalo pa spreman da se stavi na celo prajda, Rusi moderni da moderniji ne mogu biti, skinuti iz novih ruskih filmova o mafiji i kriminalcima, a ovamo carski oficiri...

Ne mogu dalje... :puke:

 

A na sve to, lude 20-te, sise na stranu :sleep:, ali kosa raspletenih koliko 'oces, ali ni jednog jedinog - бубикопфа :fashisto:...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...