Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

Ovo svakako puštati na sastancima anonimnih alkoholičara




Od vina do kokaina
Kratak je put

Sent from fav toy

Auuu...
Oliška Bregović za siromašne, prodao rane radove meceni[emoji769]...
A ovaj ko da slušam čestitoga Vuka.
Gde je@Grunf kad je najpotrebniji!

.... Shiit has hit the fan!

  • Haha 1
Link to comment
19 hours ago, Arkadija said:

Odgledala sam sinoć prvu epizodu Vikenda sa ćeletom. Tja, na retke momente simpatično i duhovito, npr scena kada sede u restoranu, pa iz torbice ćale vadi pištolj, batinu protezu, pa tek onda pare i grdi batu što ne nosi protezu, a predebeli bane vidaković nešto mrmlja kako ga proteza žulja.

Ali, ovo je 101.serija koja glorifikuje kriminal, bahatost, prostakluk, neobrazovanje. Relativno pristojno i vaspitano dete je izloženo torturi od strane ćaleta zbog toga.  Desetogodišnjem detetu se obraća: "đoku da redovno pereš, a jel ga već šiljiš, ahahaha".  

Ne znam, meni to nije smešno.

 

Realno ova rečenica kao da je napisana za Jezdića. Ja njega ne mogu ni zamisliti u nekoj drugoj ulozi (pretpostavljam samo da je on ovo izgovorio)

  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, James Marshall said:

 

Realno ova rečenica kao da je napisana za Jezdića. Ja njega ne mogu ni zamisliti u nekoj drugoj ulozi (pretpostavljam samo da je on ovo izgovorio)

Naravno da jeste, on je glavna uloga-ćale.

Link to comment

Ja bih samo voleo da upoznam osobu koja je zbindzovala Vikend sa caletom... 1 epizoda onog je neopisivo mucenje, ali 7 za redom, to mora da ostecuje unutrasnje organe

Link to comment

vinova loza Ranjeni oro samo sto ni Sotra ne bi mogao ovo da izvuce... Bar su frajle a ne joksimovic...

Ali posle nekoliko godina dominacije ubijanja, kriminala, zavera, pljacki - kamiondzije i ovo su pun pogodak za raju... Selo zaboravljeno, kako bi lego sad jedan Radasin...

Link to comment
On 26.1.2021. at 17:50, djeneralche said:

Ja odgledao uvodnih 5min, nekakvo rostiljanje na krovu zgrade. Neprijatnost kao takva, ugasio.

Bude bolje kad to prođe... Kao bolna inicijacija u seriju jezdićevskog džib-humora

 

On 26.1.2021. at 19:26, Arkadija said:

Loži, ima Tajna vinove loze. Moja majka kaže da je neopevano sranje. Ona inače voli te domaće sapunjare i nije joj mrzak bračni par Ćetković-Mičalović.

U pravu je po onome što sam zakačio.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...