Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

Niko da pomene Kaljave gume(sem Malkija i sestre Soprano)

Poslednja epizoda baš odlična. Svašta zanimljivog stignu da strpaju u sat vremena. Bez banalnih razrešenja, u uzanom krugu odličnih glumaca, totalno iskače iz bljutavog proseka novijih srpskih produkcija.

Sent from fav toy

Link to comment
On 24.2.2021. at 18:05, Frank Pembleton said:

Odgledao 3 sezone Crno-bijeli svijet...
Dobro vozi, ono baš za gledanje u društvu.
Mnogo minijatura.
Čekam 4 sezonu da zbindžujem

.... Shiit has hit the fan!
 

odlična poslenja epizona, e48, na kraju su napavili i jednu vezu sa početkom s03e01, vredi

Link to comment

Gledala sam jednu epizodu junaci nase nesto... Neki bogatun ima sina, majka napisala knjigu (glumica shecher :heart:) , pa me interesuje da li su se bogatun i majka videli? Volela bih srecan kraj :D

Link to comment
On 28.2.2021. at 21:20, April said:

Niko da pomene Kaljave gume(sem Malkija i sestre Soprano)

Poslednja epizoda baš odlična. Svašta zanimljivog stignu da strpaju u sat vremena. Bez banalnih razrešenja, u uzanom krugu odličnih glumaca, totalno iskače iz bljutavog proseka novijih srpskih produkcija.

Sent from fav toy
 

Ja probao, ali nekako mi mnogo tanko sve, dijalozi posebno.

Ne kažem, ima odredjenog šarma, ali definitivno nije nešto što bih pratio.

Zainteresovalo me valjda zbog glumačke ekipe...

Link to comment
14 hours ago, mustang said:

Gledala sam jednu epizodu junaci nase nesto... Neki bogatun ima sina, majka napisala knjigu (glumica shecher :heart:) , pa me interesuje da li su se bogatun i majka videli? Volela bih srecan kraj :D

 

To je poslednja Pavićeva serija Junaci našeg doba. Ostavili su klifhenger za drugu sezonu, ali od nje ništa za sada.

Link to comment

Na Novoj najavljuju seriju "Aleksandar od Jugoslavije" po scenariju (knjizi) Vuka Draškovića. Vidim, jaka ekipa glumaca, a i kostimi i scenografija u trejleru deluje fino.

A zapravo za seriju sam čula iz jednog vrlo emotivnog hejterskog posta na fb, i poziva da se bojkotuje gledanje jer ... (nisam čitala; boooring).

Uglavnom kaže čovek kralj je prikazan mnogo lošiji nego što je bio ili mnogo bolji nego što je bio, nisam zapamtila, whatevah dude, meni svejedno, jab gledala to.

 

Link to comment
Na Novoj najavljuju seriju "Aleksandar od Jugoslavije" po scenariju (knjizi) Vuka Draškovića. Vidim, jaka ekipa glumaca, a i kostimi i scenografija u trejleru deluje fino.
A zapravo za seriju sam čula iz jednog vrlo emotivnog hejterskog posta na fb, i poziva da se bojkotuje gledanje jer ... (nisam čitala; boooring).
Uglavnom kaže čovek kralj je prikazan mnogo lošiji nego što je bio ili mnogo bolji nego što je bio, nisam zapamtila, whatevah dude, meni svejedno, jab gledala to.
 
Pa to je ta serija koja kada je "odobrena i finasirana" iz budžeta časni Vuk je kreno opet da gostuje po televizijama i da objašnjava da "režim i nije toliko loš"

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
2 minutes ago, Frank Pembleton said:

Pa to je ta serija koja kada je "odobrena i finasirana" iz budžeta časni Vuk je kreno opet da gostuje po televizijama i da objašnjava da "režim i nije toliko loš"

 

Ali to govori o Vuku, serija ne znamo kakva je?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...