Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Domaće serije i prepevi

Featured Replies

Kad reče Bolji život...sad baš gledam, izgleda da je RTS sklonio serije sa YT kanala. Baš šteta.

  • Replies 4.6k
  • Views 504.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • mojoj supruzi je serija "Kljun" do sinoćne epizode bila onako. a onda je bila sexy scena sa golim dupetom Maria, pevača Zostera, kog obožava i sad joj je vrh.   ja joj posle, fore radi,

Posted Images

Jel Dženis ubila nekog u seriji?!

On 27.1.2021. at 14:09, jorma shparga said:

Ja bih samo voleo da upoznam osobu koja je zbindzovala Vikend sa caletom... 1 epizoda onog je neopisivo mucenje, ali 7 za redom, to mora da ostecuje unutrasnje organe

I sta sad? Da gledam Vikend sa Pantelom oli nee?

Gledao ja danas, jednu epizodu..onako, nit smrdi, nit mirise..moz se gleda, malo se preivse psuje, inace nemam problem s atim, ne para mi ni usi cak, ali nije ni nepriemtno..

Дакле овај Викенд са ћалетом је тешко смеће

1 hour ago, Cane Vukic Prebranac said:

Дакле овај Викенд са ћалетом је тешко смеће

treba da pogledaš, tri muškarca i tetka :lolol:

  • Author

Odgledao 3 sezone Crno-bijeli svijet...
Dobro vozi, ono baš za gledanje u društvu.
Mnogo minijatura.
Čekam 4 sezonu da zbindžujem

.... Shiit has hit the fan!

On 31.1.2021. at 20:24, slepa živana said:

još uvek pokušavam da prihvatim da postoji ub, ne znam šta ću s ovim govorom... poludeću.

Aj sto postoji Ub ,ali sta cemo sto postoji i Ba?

Odgledao 3 sezone Crno-bijeli svijet...
Dobro vozi, ono baš za gledanje u društvu.
Mnogo minijatura.
Čekam 4 sezonu da zbindžujem

.... Shiit has hit the fan!


Malo je slabija četvrta, ali je svakako ok
  • Author

Oće to biti zadnja?

.... Shiit has hit the fan!

Da. To je to

2 hours ago, Frank Pembleton said:

Oće to biti zadnja?

.... Shiit has hit the fan!
 

 

Treća sezona je snimana kao poslednja, kasnije su zbog velike popularnosti odlučili da snime i četvrtu, ne znam da li je to kraj...

  • Author

Realno odlično su skockali...

.... Shiit has hit the fan!

Prva liga serija :thumbsup:...

Ja stao na pocetku 3. taman da nastavim, trebace materijala za karantenu

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.