Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

heroes.jpg.6c300e785a2a9ce8cc11b5eeecfa8c1a.jpg

 

- Baba, jebemu sunce krvavo, babaaa!

 

- Šta je?

 

- Jesmo rekli da ne ide varikina u veš mašinu! Jesmo rekli sto puta, 'iljadu puta, e jebem ti život!

 

- Šta je bilo?

 

- Evo vidi, evo - gornjak mi sad ima roze fleke. Roze, a večeras mi koncert. Sve sam spremio i kaiš sa ekserima i šelnu na kadetu stegnuo da ne prokuva i sad ovo. Vidi fleku ispod džepa!

 

- Daj neku sliku novu da ti prišijem. Ima u kredencu u donjoj ladici ono od strica.

 

- Strikan nema pojma! Zapio se u autobusu odmah iza Rozenhajma, posle mi na stanici u Klagenfurtu uzeo punu kesu prišivaka Poizon, Sindirela i druga sranja. Prodao mu neki Rumun iz kofera, rekao mu da su to najbolje grupe.

 

- Šuti i daj sliku. I namiri marvu pred polazak.

 

***

 

Te vedre noći 15. juna 2004. Radomir je pjevao sve refrene u prvom redu tokom koncerta na stadionu JNA. Život je bio san.

 

Zadirkivale su ga zgodne cure u novim kožnjacima sa sjajnim nitnama zbog piratskog prišivka Def Lepard ispod kojeg su mu provirivale tri nijanse ružičaste boje u obliku duge. Kada je zatutnjao uvod u Disposable Heroes, ispustio je muževan urlik u nebo, skočio u šutku i razbacao gradske folirante na patos već do druge strofe.  Na kraju je mlatio glavom sam u centru praznog kruga uz pobjednički podignutu pesnicu - heroj bitke vođene ispred glavnog mikrofona.

 

Hetfild je prišao do monitora, klimnuo u znak odobravanja i pokazao mu palac nagore. Ali Radomira je još tresla adrenalinska struja, pa je on njemu pokazao srednjak, a Hametu je opsovao majku. Obezbjeđenje je reagovalo munjevito, satrali su ga na licu mjesta i išutali u pravcu parkinga. Kadet je u povratku prokuvao samo u Trnjacima.

 

Link to comment
6 minutes ago, Filozof manijak said:

Na razume se u traženi akcenat :D

gde se ne razume. usudicu se da kazem da je njegovo onomad ostvarenje u vezi sa nekim uajt treshom sa periferije jedno remek delo u poredjenju sa ovim. a gadja isti deo spektra na isti poprechni presek! :lolol:

 

a ko je ovo uopshte radio? edip. vidim, zechevic.

Edited by gospa buba
Link to comment

Vdim, pricate o VSC..licno sam hteo, psto volim dva filma Miroslava Momcilovica, zeleo da vidim, ali bioskopsku verziju ovoga..Momcilovic sto se mene tice, spada u dva retko dobra nasa autora 21 veka, uz Srdana Golubovica..a Tajna..laganica,s apunica, sto rekoste, kao da su Ranjeni orao i Selo gori dobili dete..Sloboda pocinje d ami se svidja fizicki,a uglavnom me prohladnim ostavljala do sada..

Edited by Misko
Link to comment

Jel ovo iz serije, isto njegove, sto ide na RTS? Moje misljenje o Momcilovicu je bazirano najvise na filmovima Sedam i po i Smrt coveka na Balkanu..i rekao sam najbolji srpski u ovom veku, nisam rekao novi Felini, Kusturica, Kjubrik..

Link to comment

U pravom trenutku se pojavila sapunica. Znam vise gledalaca ove serije nego obolelih od korone. Do pre koju nedelju mi je to bilo nezamislivo. Mada rejting nije nista visi od kamiondzija.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...