Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

Ja njega mnogo gotivim, iako je poslednjih godina...pa sta znam isti, a vala i uloge koje ima su ...mehhh, iako sam malo koju seriju od tih i gledala.

A ni u pozoristu ga nisam nesto gledala u poslednje vreme, no prvi "dejt" smo imali u fantasticnoj predstavi "Dzepovi puni kamenja" davnih, davnih godina, gde su igrali samo on i Nebojsa Ilic, i Jezdic tu tumacio osam ili devet razlicitih likova.
Tada me je kupio za sva vremena. Fascinirana sam bila. Vise i ne mora da glumi, sto se mene tice. Mada cinjenica ima tu neku nadobudnu zicu, koja iritira, ali njegov problem.

Da dodam samo jos da Stanica bas gotivim, jedan od top nasih omiljenih glumaca mi je, ali eto, nikako da se nakanim da ih gledam -.-

Link to comment
9 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Почео јуче Кости. Мили Боже ал' је оно депресивно.

Odgledao kosti preko RTS planete. Meni se dopada, mada je kraj malo zbrzan. Užasno mučan utisak mi ostavlja ali u dobrom smislu. Izbor glumaca mi super, naročito epizodisti i statisti. Pejaković mi isto super. 
 

Epizode, kad se odbiju spice i podsećanja su bliže 30 nego 45 minuta realnog trajanja. 
 

Svidja mi se i struktura sa podnaslovima. Malo me podseća na neku igricu. 

 

Tvrdio si pre neki dan da si ih odgledao...:laugh:

Link to comment

Nedavno pogledao Meso&Kosti. Meso dobro do pola,dobra gluma,teška priča ali već od pola kreće da se raspada da bi se završilo užasnom poslednjom epizodom.Koja

sa poslednjih nekoliko scena nije loša ali kojom brzinom je do toga došla a i šta se tu izdešavalo imao sam utisak kao da fali neka epizoda

Kosti, već od prve epizode oseća se blagi haos u  vazduhu , a kako sam pratio šta pišete nisam bio iznenađen kada je sve podivljalo.Ko tu koga zajebava,motivacija likova,

brzina kojom se sve dešava,preskakanje vremenskih distanci ,moglo je bolje da se utegne,previše priča i previše likova,moglo je nešto od toga da se izbaci ali 

valjda svaki ortak mora pokupi neku dnevnicu. Lik Mićanovica je bio idiotski ali je radio kao comic relief ako je to bila namera.Gluma odlična osim glavnog lika koji kreće 

u amok,bio mi je neuverljiv i dosadan.  Tek u poslednjoj epizodi shvatio da se on zove Kosta isto kao onaj ministar a serija ,guess what, Kosti. Kolja smartass

Obe serije su mi odprilike 3+/5

 

Tajkun je težak  raspad od scenarija što je čudno jer je radio Đorđe Milosavljević ,kladim se da ga je Bjela zajahao da to bude superzajebano i da on ispadne neki megacar.

Korektno izgleda,može i da se komotno gleda  ali radnja, fejk dijalozi svaki ukrašen sočnom psovkom,previše Bjele kao inače u svakoj njegovoj seriji ,gomila nebitnih likova,

Hana i lažni Sergej,Kvazimodo ubica ... 

 

Močvara je najgora serija koju sam odgledao u ovom poluživotu amin.Pa ono je užasno.Kako je neko u stanju ono da snimi i nazove sebe filmskim radnikom ili umetnikom i 

pritom uzme lepe pare.Nije samo da je loše nego iz onoga stoji neki poremećen um.Ona količina nasilja,psovanja,mizoginije,perverzije ,sodomije i sve to samo da bi se popunilo vreme za nešto što se zove serijski program.Mora stvarno da si malo iščašen.Srpski film( koji je mnogima trn u dupe) je za ovo Građanin Kejn .Teško ali stvarno teško je reći bilo šta dobro za ovaj pobačaj

 

Posle svega odoh da pogledam ponovo Damin gambit i plaknem oči

 

Link to comment
1 hour ago, Fakundo Sava said:

Nedavno pogledao Meso&Kosti. Meso dobro do pola,dobra gluma,teška priča ali već od pola kreće da se raspada da bi se završilo užasnom poslednjom epizodom.Koja

sa poslednjih nekoliko scena nije loša ali kojom brzinom je do toga došla a i šta se tu izdešavalo imao sam utisak kao da fali neka epizoda

 

Za Meso je bila priča da je veliki deo raspleta isečen iz serije i sačuvan za film. Nisam 100% siguran, ali mi se čini da filma nije bilo. Ja sam počeo Kosti i nikako da nastavim, malo su me pritisle obaveze...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...