Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

I kako to da ako je finansirana iz budžeta ne ide na rts, nego na Novoj?

Ne znam kako idu te linije finansiranja, ali deluje ljudski odrađeno, a samo na kablovskoj.

Edited by Tihajeza
Link to comment

Ali ekipa glumaca nije iz pasivnih krajeva

Quote

Kralja Aleksandra tumači Ljubomir Bulajić, a kraljicu Mariju Tamara Aleksić.

U glumačkoj ekipi su i Irfan Mensur, Petar Strugar, Branislav Lečić, Žarko Laušević, Voja Brajović, Nikola Kojo, Goran Šušljik, Sloboda Mićalović, Nada Macanković, Nataša Ninković, Nela Mihailović, Danica Maksimović, Anica Dobra, Jelica Sretenović.

 

Link to comment
I kako to da ako je finansirana iz budžeta ne ide na rts, nego na Novoj?
Ne znam kako idu te linije finansiranja, ali deluje ljudski odrađeno, a samo na kablovskoj.
Ehe, sad pitao kolegu koji je radio...
Pa bilo je prvo kao da ide na PTC, onda korona ovo ono, ovi se povukli, čekalo se 2-3 meseca i onda uleteo UG sa kintom.
Kaže, bio paklen tempo, baš se žurilo...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Sotra jeste krs reditelj, mada, imaju njegovi pojedini radovi neki smek...a ima on i finih radova, njegova Ministarka, Vise od igre, price iz radionice...od njegovih radova iz istorije, Gde cveta limun zut nije los..

Edited by Misko
Link to comment
6 minutes ago, Misko said:

Sotra jeste krs reditelj, mada, imaju njegovi pojedini radovi neki smek...a ima on i finih radova, njegova Ministarka, Vise od igre, price iz radionice...od njegovih radova iz istorije, Gde cveta limun zut nije los..

 

Do Boja na Kosovu jeste druga priča...

Link to comment
8 hours ago, msv said:

 

To je poslednja Pavićeva serija Junaci našeg doba. Ostavili su klifhenger za drugu sezonu, ali od nje ništa za sada.

 

Hvala... :)

Link to comment

Ima neka serija na uveče Pinku ,gledaju sestra i keva ,glume Ljiljana Stjepanović, Anđelka iz Andrije  i gomila anonimusa .

Pogledam par minuta onako u prolazu i dok njupam, čak se poneki put nasmejem  imaju i koju foru.Moja sestra se iskida oko njih 

 

Link to comment
Nastavili da gledamo Crno bijeli svijet, završili treću sezonu, i dalje je odlično.
 
Ne znam šta im se desilo sa onom epizodom S03E01 onaj c/b deo?
I BTW, treća kao da je rađena da bude poslednja.
Nastavio S04 i ok je...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
39 minutes ago, Fakundo Sava said:

Ima neka serija na uveče Pinku ,gledaju sestra i keva ,glume Ljiljana Stjepanović, Anđelka iz Andrije  i gomila anonimusa .

Pogledam par minuta onako u prolazu i dok njupam, čak se poneki put nasmejem  imaju i koju foru.Moja sestra se iskida oko njih 

 

A ja mislio moji me zajebavaju :D

 

Znači da bacim pogled...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...