Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

Ima ta serija mana, u hodu je radjeno, gluac koji je trebao d abude bitan za tok finalne radnje je preminuo, jedan je bio bolestan..mislim da su pod tim uslovima dobro zavrsili posao, jer, da, ja sam od onih koji ne zameraju ni bajkovit kraj..

Link to comment
Quote
 

Glumac Svetozar Cvetković, u seriji o Slobodanu Miloševiću “Porodica”, tumači lik bivšeg predsednika SR Jugoslavije i premijera Srbije Vojislava Koštunice, saznaje portal Nova.rs. Prema istoj informaciji Milutin Mima Karadžić igra generala Nebojšu Pavkovića.

 

Serija reditelja Bojana Vuletića, koja nastaje pod najvećim velom tajne (glumci su se ugovorom obavezali da ne daju izajve o svojim ulogama i snimanju) trenutno je u fazi postprodukcije. Radnja prati dešavanja u porodici bivšeg predsednika Srbije i SR Jugoslavije Slobodana Miloševića tokom njegovih poslednjih dana na slobodi.

 

Kao što smo već ekskluzivno objavili Slobodana Miloševića igra sjajni Boris Isaković, njegovu suprugu Mirjanu tumači Mirjana Karanović. Nekadašnjeg visokog funkcionera DOS-a i aktuelnog lidera LDP-a Čedomira Jovanovića glumi Milan Marić.

 

Ceca Bojković tumači lik simpatizerke Slobodana Miloševića koja dolazi pred vilu “Mir” da protestuje protiv njegovog hapšenja. Uloga Branislava Ivkovića, nekadašnjeg Miloševićevog ministra, kasnije “otpadnika” iz SPS-a, pripala je Gordanu Kičiću, dok Slavicu Đukić Dejanović na ekranu ovekovečuje Katarina Žutić.

 

Jedini koji se “izleteo” i javno otkrio koju ulogu igra u seriji “Porodica” je Radivoje Bukvić, koji tumači ubijenog premijera Zorana Đinđića.

 

Kako saznajemo, u seriji nema Marka Miloševića pošto je tokom hapšenja svog oca već boravio u inostranstvu.

 

Inače, Boris Isaković je na snimanju nosio specijalnu masku na licu pravljenu za njega ne bi li što verodostojnije dočarao lik Slobodana Miloševića.

 

Pre početka snimanja najavljivano je da će serija imati pet epizoda.

 

Link to comment

 

ali ovi žigosani u reketu... 

majko mila koliko je to fejk i usiljeno sve od a do š. tačno ona buđava hrvatska produkcija, ko ona neka serija od pre sto godina sa veljačom i onim nekim našim picopevcom što je glumio nekog šatro fucoša. 

crtani rakuni su uverljiviji. 

 

na plus strani: dubravka što je starija to je bolja, mada mi se od te njene glume a la violeta popadić dešavaju gasteoenterološki pokreti. 

 

i ovi sirovi kvaliteti mione marković su simpatični. da se to izbrusiti još... 

 

juče se nešto setio marije karan kao primer te dosadne lepote kad je neko potezao onu neku lenu... 

onu seriju 'pet' nikad osim prve epizode ne pogledah. 

Link to comment
 
ali ovi žigosani u reketu... 
majko mila koliko je to fejk i usiljeno sve od a do š. tačno ona buđava hrvatska produkcija, ko ona neka serija od pre sto godina sa veljačom i onim nekim našim picopevcom što je glumio nekog šatro fucoša. 
crtani rakuni su uverljiviji. 
 
na plus strani: dubravka što je starija to je bolja, mada mi se od te njene glume a la violeta popadić dešavaju gasteoenterološki pokreti. 
 
i ovi sirovi kvaliteti mione marković su simpatični. da se to izbrusiti još... 
 
juče se nešto setio marije karan kao primer te dosadne lepote kad je neko potezao onu neku lenu... 
onu seriju 'pet' nikad osim prve epizode ne pogledah. 
Ostao mi tv posle fudbala na Novoj, je l ovo repriza ili nastavak?
Link to comment
On 14.10.2020. at 23:33, Jumanji said:

Ostao mi tv posle fudbala na Novoj, je l ovo repriza ili nastavak?

 

Najavljeno je kao repriza 1. dela druge sezone, kasnije će ići premijera 2. dela. Snimaju 40-ak epizoda po sezoni, a serija ni o čemu.

Edited by msv
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...