Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

Da. ja sam prijatno iznenađen. Realno, ako držiš Tiku i Lauševića, stvar mora da ima neki nivo. :happy: Ponadao sam se da će Mensur da ima malo veću minutažu, al jebiga. Sad je već dovoljno zakuvano, da vidimo kako će da ga raspetljaju do kraja.

Miloje je i dalje smešan ko bioskop ("Deluju bezopasno.... Dakle, sumnjivo"), a Benčina sa onom frizurom :rolleyes:

  • +1 1
Link to comment

Na momente deluje diletantski, posebno oko nekih akcija, ali je meni zanimljivo jer tema nije obradjivana puno. U S2 se akcentuje i licni zivot Lazara, pa to daje na bliskosti sa gledaocem.

Link to comment

Kako portal FILM i TV ekskluzivno saznaje po završetku emitovanja serije “Državni službenik“, čija nas 9. i 10. epizoda očekuju ovog vikenda 7. i 8. novembra na kanalu Superstar TV od 21.00 u istom terminu od 21. novembra pratimo novu seriju. Ovog puta reč je o zajedničkoj produkciji Telekoma Srbije i Public filma, seriji “12 reči” u kojoj glavne uloge tumače glumci Viktor Savić, Ivana Vuković, Nikola Pejaković i Tihomir Stanić.

 

Nova krimi drama od 12 epizoda snimana je od oktobra prošle godine u Beogradu, Podgorici, Nikšiću i okolini uz učešće brojnih glumaca iz regiona.

Glavni junak je mladi pravnik problematične prošlosti, Miloš Ivanović, koga igra Viktor Savić, koji dobija posao u kancelariji poznatog beogradskog advokata. Miloš postaje zastupnik odbrane u velikom procesu protiv mafijaškog bosa čija imperija je uzdrmana.

 

https://filmitv.rs/2020/11/03/ekskluzivno-saznajemo-evo-koju-novu-domacu-seriju-gledamo-posle-drzavnog-sluzbenika-2-glavni-glumci-ce-vas-oduseviti/

Link to comment
On 26.10.2020. at 22:57, askeladden said:

Gledam novi serijal D.Sluzbenika.Boze koje sranje.Makar je sklonio Balalajku ,da ne bude bas kao da je kopirao Black Lagoon.

Onaj osecaj kad gledam trenutno Vruc Vetar i divim se kako se nekad snimalo,pa cak i sporedni glumci glume odlicno.Ove nove serije,sve same serenadice,recituju napamet tekst,prica trula,dosadna..Ja se divim kako neko moze da gleda razne mocvare,ubice,sluzbenike..

Link to comment

Bas je ga sjebali u 2 sezoni,ono sinoc sa mosadom gde ona ubija sve i na kraju je pustaju je cirkus,jos kako matorog cuvaju u "hladovini" je smesno,na otvorenom kao da smo deca.

Link to comment
53 minutes ago, Bogotac said:

Bas je ga sjebali u 2 sezoni,ono sinoc sa mosadom gde ona ubija sve i na kraju je pustaju je cirkus,jos kako matorog cuvaju u "hladovini" je smesno,na otvorenom kao da smo deca.

Malopre bila ta epizoda na Pinku. Još uvek ne verujem koliko je maloumno  to sve sa Mosadom i sa našom službom koja ima 4 šefa i 3 trenska agenta koji sve rade.

Link to comment

E ja mislio da je samo meni druga sezona preterivanje... Kao i u Senkama, raspisali se u drugoj sezoni i ubacuju sve što im pada na pamet, malo bez takta...

Link to comment

Iznenadio sam se kad sam video da je ona Drakulić koscenarista u drugoj sezoni DS...
Ali vidi se izgleda...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Pobogu ljudi, znam da smo Telekom elita, ali spojleri... 

Spoiler

Ovo sa Mosadovkom je stvarno ispalo čist višak, kao da su popunjavali dve epizode.  I da je podzaplet, ne može da ti bude podzaplet otmica Mićka (koji ispade nekako sautparkovski Keni, samo što ga tata i mama izvuku ipak). Serija je već pokazivala slabosti i naivnosti oko akcionih scen , što baš počinje da boli kada se ta akcija malo razvuče.


Što se realnosti tiče, mislim da nije neosnovano da hašašini stranih službi haraju gradom, a da naš DB nema pojma, jer su suviše zauzeti kombinacijama sa gudrom i ubacivanjem provokatora na opozicione skupove. 

 

I naravno, kako ćeš nazvati Izraelku, ako ne Sara, a da se preziva Kon. :happy:

 

Link to comment

Meni je vrh sto superhaker koristi superfensi monitor sa sve WIN10 na njemu i to povezan VGA kablom..  :lolol:

 

Bespotrebno su ubacili tu pricu o nekoj akciji pre 40 godina u dobro smisljenu pricu o sajberkriminalcima i muckanjem sa izborima i fakenews pricicama.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...