Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

On 8.10.2020. at 11:07, Milosh76 said:

Nova, druga sezona hit serije “Državni službenik” na male ekrane stiže nam ovog vikenda na kanal Superstar. Prvu epizodu kao što je već poznato gledamo od 21.00 u subotu 10. oktobra, a druga sledi odmah sutradan u istom terminu.

 

Ono što do sada, međutim, nije bilo poznato, a što saznajemo, jeste da sa zakašnjenjem od sedam dana, 17. oktobra “Državni službenik 2” startuje i na TV Pink. Nastavak popularne domaće krimi sage, ovog puta smeštene u svet sajber kriminala očekuje nas na Pinku, kao i na Superstaru, vikendom, subotom i nedeljom, ali od 20.00.

 

 

 

 

Odgledao sinoć. U skladu sa trendovima, sat i po uvodne epizoda sa petnaest minuta scena pre najavne  špice.  Nije ispalo loše za početak, lepos su se nadovezali na kraj prošle sezone, videćemo kuda će to da odvede i da li se Vojnov u međuvremenu malo izveštio. Akcione scene deluju malkice naivno, ali ajd šta ćeš, vremenom će doći i to na mesto. Alternativna Srbija u seriji izgleda mi kao da je iz nekog crtaća, no nije to najstrašmnije, nego svaki put kad vidim Miloevu zamišljenu facu, setim se ko u stvarno sti sedi na njegovom mestu :mellow:

Link to comment
3 minutes ago, Arkadija said:

Molim da mi neko pojasni , ko je onaj muški leš na kraju Močvare?

les simbolizuje mentalnu smrt svih nas koji su ovo gledali i odgledali!

 

lose...mnogo lose :frust:

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
За "Мочвару" [emoji813] ... начин на који истражује тзв. грешност :evil: и њене последице, до сада невиђено на нашем екрану. Као да је неко наручио серију за мене и то баш у моменту када сам почео да преиспитујем себе око тога да ли сам био суров према хришћанству - тј. да ли се без хришћанских начела (схваћених као систем универзалних етичких начела које има скоро свака религија) изнутра ослобађамо или почињемо да дивљамо као звери? Вероватно и једно и друго. Тим питањима се комерцијалније бави и овај Ридли Скот када у свемиру сукобљава атеистичку и верујућу цивилизацију ("Raised by wolves")  - налазећи у обема озбиљне предности и озбиљне мане. Те две серије поредим и због основног мотива: модела родитељства и даљих последица тога.
Ti se zajebavaš, jel da?

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment
24 minutes ago, Arkadija said:

Molim da mi neko pojasni , ko je onaj muški leš na kraju Močvare?

Мислим да је то муж Каје, инспекторове љубави из младости, коме није опроштено што је дигао руку на њу. 

 

13 minutes ago, renne said:

Pa zajebava sa svakim postom koji je ostavio

Можда вреди истражити хипотезу да размишљам ван свих шаблона.

Link to comment

Јесу мало "збрзали" крај, посебно психолошко објашњење, по коме је манијака на акцију навела похотност другосрбијанске даме.

 

А то са "мочварношћу" мислим да је идеја да се супротставе два детета, инспектор Никола, дете "мочваре" (радничких блокова) и лекар Вид Перовић, дете социјалистичке елите, оба ментално оштећена, једно општећено тешким животом у "гету", а друго животом у хипи комуни.  

 

Из последњег интервјуа са ЕКВ Миланом:

:fantom:

 

"Svi smo mi živeli po nekim getima, recimo ja sam dosta dugo živeo na Novom Beogradu, to je jedan jeziv geto. Sredina u kojoj živiš može jako da utiče na tebe, može da ti ostavi razne povrede... Svako ružno lice koje sretneš u životu ostavi trag na tebi. A da ne govorimo o stanu u kome živiš, betonu kojim si okružen, tako da mislim da golemi procenat invalidnosti potiče iz toga što žive u jednom nehumanom okruženju, trivijalnom arhitektonski, ali i ljudski, što je mnogo važnije. "

Link to comment

 

1 hour ago, Milošica said:

Ako ništa,ovo malo što sam odgledao,gluma je odlična.

 

Nada Šargin i Isaković pokidali,kao i uvek uostalom.

Milosice udari space posle zareza i tacke, boli OCD.

  • Wub 1
Link to comment

Odgledao i poslednje dve epizode Močvare.
I samo da kažem - - dobro je da je gotovo.
Onoliko mrcvarenje, lutanje itd. je ipak previše.

Nego, vidim da Milena Marković radi i Nečistu krv u produkciji RTS....
Nju baš krenulo?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...