Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

ček, vi koji se utrkujete da pljunete u močvaru ste ako se ne varam gledali ubice 2, 3, 4? 
 
močvara je sranje i prekopirani true detective, al bar nije prekopirani ER ko ubice. Od onoga se odjebava posle 3 epizode i ne vraća se. 
Gledali smo i jedno i drugo...
BTW, UMO nije ER, to ima svoju kopiju...
UMO nije dostigao dotle...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

znam da ima naš urgentni centar, e pa ubice su mi taj nivo samo ne govori bosiljčić no kostić. 

point is močvara nije nešto najgore. 

 

glupo mi da navodim hotel balkan. jelbto neka koprodukcija? bosanci ovo ono. čupe je nepodnošljiv, a opet verovatno najbolji. mada gledao sam 6 minuta sveukupno tako da moguće da nisam adekvatan. svetlo je katastrofa. lica su ili flah ili u mraku. o montaži i muzici ne trošiti pljucu. dok mi je u močvari taj segment jak. 

Link to comment

Senke i Rode,dobro i Mile protiv tranzicije, od nasih serija u 21 veku mogu proci..nisam gledao Korene i  Cizmase, jbi ga, sve sa Slobodom Micalovic nekako bojkotujem..Juzni vetar, onoliki hajp oko nicega, Ubice jos veci smor..i uglavnomse vrte sve ista lica, koja uglavnom ne znaju da glume(odavno s ekod nas vrte ista lca, ali su nekad barem koliko toliko dobro glumili),a i ovoliki trend tatine i mamine dece glumaca stvarno bode oci...gde su ona vremena kada smo imali samo Ziku Todorovica i Katarinu Zutic od dece, sad ih mali milion ima..mislim da  nema glumca i glumice  u Srbiji koji nije ugurao  svoje bar jedno, ili vise dece..

Edited by Misko
Link to comment

Ja ne znam zaista kako pomiriti to da glavne uloge budu ti balvani koji nemaju pojma da glume ali na koje se žene lože. Ili na koju već foru Vuk Kostić dobija bilo kakve ulogu sem onakve kakvu je imao u Maloj noćnoj muzici. 

Link to comment

Jutro će promeniti sve je po meni ponajbolja domaća serija ( od kako je krenula hiperprodukcija snimanja), a plus joj je što se ne bavi kriminalom i kontroverznim biznismenima. I imala je vrlo pristojne glumce.

 

Edited by Arkadija
  • +1 3
Link to comment
znam da ima naš urgentni centar, e pa ubice su mi taj nivo samo ne govori bosiljčić no kostić. 
point is močvara nije nešto najgore. 
 
glupo mi da navodim hotel balkan. jelbto neka koprodukcija? bosanci ovo ono. čupe je nepodnošljiv, a opet verovatno najbolji. mada gledao sam 6 minuta sveukupno tako da moguće da nisam adekvatan. svetlo je katastrofa. lica su ili flah ili u mraku. o montaži i muzici ne trošiti pljucu. dok mi je u močvari taj segment jak. 
Hm mene je malo fotografija u Močvari u početku razočarala, onda sam skapirao da je reditelj taj koji je, i tu sam se "pomirio"...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
Just now, Arkadija said:

Jutro će promeniti sve je po meni ponajbolja domaća serija, a plus joj je što se ne bavi kriminalom i kontroverznim biznismenima. I imala je vrlo pristojne glumce.

Nisma gledao to, ni Meso,a cuo sam pohvale, za meso mogu i da poverujem, Pejakovic kod mene ima kredibilitet kao..pa sve, covek sa hiljadu talenata:D

Link to comment
Just now, Frank Pembleton said:

Hm mene je malo fotografija u Močvari u početku razočarala, onda sam skapirao da je reditelj taj koji je, i tu sam se "pomirio"...

.... Shiit has hit the fan!
 

Olge Novkovic, najgori filmski autor kod nas, a nije da  nema jaku konkurenciju..

Link to comment
Jutro će promeniti sve je po meni ponajbolja domaća serija ( od kako je krenula hiperprodukcija snimanja), a plus joj je što se ne bavi kriminalom i kontroverznim biznismenima. I imala je vrlo pristojne glumce.
 
Da da...
Jedva čekam vidim sledeće od te ekipe

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Slazem se sa misljenjem vecine. Koreni isto nisu losi. (mene je jedino Jezdic tu nervirao)

Kod Jutra mi je nekako najgore sto ima 40 epizoda pa nikako da se nateram da pogledam.

Mada kako slabo ima novih serija mozda i to pogledam narednih dana.

 

Meso je tu ipak najkvalitetnija serija u zadnjih 20 godina.

Link to comment

Nešto imam osećaj da ovde baš i nije prihvaćen, ali Bjelin prvi deo Montevidea(i film i serija) je super projekat. Drugi je slabiji.

 

Osim toga, u poslednjih 15 godina, Rode, Državni Službenik, Besa, Jutro će promeniti sve, Koreni, Senke prva sezona(druga mi baš nije legla).

 

Južni Vetar je gledljiv, gasiranje za nas mlađe :D Tajkun, dobra fotografija i režija, scenario loš.

 

Meso nisam gledao.

Edited by Milošica
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...