Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

2 hours ago, James Marshall said:

Ono sinoć bila prva ep. druge sezone? Sad mi se gleda i prva

sezona, gdje to ima?

 

Pustii su duplu epizodu 1 i 2, zato traje sat i po. SInoc je na SuperNovoj bila treca, veceras je cetvrta epizoda. Sledeceg vikenda je repriza na Pinku.

  • +1 1
Link to comment

Bome DS odličan u drugoj epizodi. Mislim, nije odličan u smislu Čembrlenovog Borna, al kapirate, nadam se.

Da ne spojlujem, no lep mix svega i svačega.

Spoiler

Izrael, Vagner, Iranci, Rumuni... Samo, ne moraju u svakoj drugoj sceni da nam objašnjavaju šta je Vagner... Izdrži, Dimitrije!

 

Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

 

Pustii su duplu epizodu 1 i 2, zato traje sat i po. SInoc je na SuperNovoj bila treca, veceras je cetvrta epizoda. Sledeceg vikenda je repriza na Pinku.

Ma uhvatio sam taman kad je počelo, ali nakon onog "gledali ste u prethodnoj sezoni (sad pustio ispočetka pa vidim i to). Gdje ima prva sezona da se pogleda, nemam superstar, a gleda mi se, može i na pm

Link to comment
Ma uhvatio sam taman kad je počelo, ali nakon onog "gledali ste u prethodnoj sezoni (sad pustio ispočetka pa vidim i to). Gdje ima prva sezona da se pogleda, nemam superstar, a gleda mi se, može i na pm
BalkanDL skineš pa gledaj

.... Shiit has hit the fan!

  • Hvala 1
Link to comment
Spoiler

OK, akcija kao i do sada malo naivna i predvidljiva - samo se čekalo kad će debelog da ustrele, a i raketni bacač koji se pojavi na početku scene mora da opali.

Ilija koji šarmira nesrećnog Mohsena na tarzanskom farsiju :D Svaka čast i prevodiocu i njemu što je uspeo da sve to upamte, фекр миконам, афарин!:fantom:

Drugari, hvala što ste me podsetili da idu dve epizode tokom vikenda. Odgledao četvrtu.

 

Edited by Zabalujev
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...