Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

Mama i tatko od Kicica je prilicno dobra, stavise, vrlo dobra.
Ja sam mislio da je to nastavak a ono prošireni film...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
8 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ja sam mislio da je to nastavak a ono prošireni film...

.... Shiit has hit the fan!
 

 

i jeste nastavak, prvih 5 epizoda su prosireni film, a drugih pet nastavak i nova prica. i tacno se vidi da je nastavak rezirao drugu reditelj, a ne Kicic, mnogo bolje sve u drugom delu.

Link to comment
 
i jeste nastavak, prvih 5 epizoda su prosireni film, a drugih pet nastavak i nova prica. i tacno se vidi da je nastavak rezirao drugu reditelj, a ne Kicic, mnogo bolje sve u drugom delu.
E ja digo ruke posle 3-4 jbga

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Da li neko gleda Tate na Prvoj ? 

U sustini, zanima me da li je to pisano kao serija za decu ili je to slicajno postala ? Moja 8god cerka ne propusta ni jednu epizodu...

Link to comment

Kako je frustrirajuće gledati seriju na Pinku. Sinoć nije bila ni jedna epizoda DS-a, a danas su na rasporedu najavili 2 , sa početkom od 19,30. Međutim, tursko sranje ide. Sad ću lepo da piraterišem domaću seriju.

Link to comment
Kako je frustrirajuće gledati seriju na Pinku. Sinoć nije bila ni jedna epizoda DS-a, a danas su na rasporedu najavili 2 , sa početkom od 19,30. Međutim, tursko sranje ide. Sad ću lepo da piraterišem domaću seriju.
E tako ja nisam zavrsila prvu sezonu. Em mi fakin ruzicasta 10+godina izmomorisana, pa dok je nadjem svaki put (selektivno pamtim), a kad je nadjem ide ona odvratna muzika ili sapunice, pa reklame milion godina, sa takvom upitnom satnicom digla sam ruke.
Sada moram prvu sezonu od pocetka na netu -.-
Link to comment
Mama i tatko od Kicica je prilicno dobra, stavise, vrlo dobra.
Pretposlednja epizoda baš zanimljiva. Mislim, malo preterujemo, ali tek sad vidim koliko nedostaje dobra TV porodična zabava nedeljom uveče. Ništa mudro, ali zabava.

Nekako su delovali kao stara ekipa sa akademije, kad smo to videli poslednji put?

Sent from fav toy

Link to comment
5 hours ago, Arkadija said:

Kako je frustrirajuće gledati seriju na Pinku. Sinoć nije bila ni jedna epizoda DS-a, a danas su na rasporedu najavili 2 , sa početkom od 19,30. Međutim, tursko sranje ide. Sad ću lepo da piraterišem domaću seriju.

 

Za to je jedini lek ono 72 sata unazad (ili 7 dana na SBB-u). Pa lepo pred spavanje pustim i premotam skoro celu tursku seriju i sve reklame..

Link to comment

Mene ta premotavanja spasavaju pošto inače često propuštam početak raznih emisija, pa taman kad su reklame premotam unapred.

 

Inače, sinoć se završila druga sezona DS

 

Spoiler

Izvesno je da će biti još, a što ne bi bilo. Definitivno protraćene dve epizode na Mosadovku. Onog Sandžakliju preobraćenika nismo videli u sezoni, Kopčalića samo u jednoj varijanti i to ne baš puno). Po običaju previše zapetljavanja uz mlak rasplet. Rakočević se odlično pokazao - baš me je nervirao, znači da dobro glumi.:D Priča o uspešnoj domaćoj IT firmi koja služi kao platforma za mešanje u izbore, sa sve Rusima, Amerima i domaćom živinom je bila sasvim dovoljna za ovu sezonu. Sve ostalo - Arapi, Izrael, Persija... Bezveze. Makar smo prvi put, da je meni poznato, čuli neki božemesačuvaj persijski u domaćim proizvodima. :rolleyes:

 

Od produkcijskih zamerki - ako nemaš budžet za dobru eksploziju, nemoj ni da je prikazuješ. Prepiši od nekog dobru akcionu scenu ako već ne možeš sam da je osmisliš. Nazovi to citiranjem i svi ćemo biti zadovoljni. Ali dobro, treba dati domaćoj produkciji da se vežba, kada su već kablovski operateri poblesaveli da se razbacuju parama.

 

 

Link to comment

Ne, posle te ima jos 2... 11 i 12 koje u bile ovog vikenda na SuperStarTV, a sledeceg vikenda su na Pinku. A mozes i sa neta da skines, ako te mrzi da cekas

Edited by Milosh76
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Ne, posle te ima jos 2... 11 i 12 koje u bile ovog vikenda na SuperStarTV, a sledeceg vikenda su na Pinku. A mozes i sa neta da skines, ako te mrzi da cekas

To kad Pink najavi 2 epizode, ali ih ne pusti. Koji su to klošari.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...