Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

Gledao sam sinoć e01 Močvare. Neuverljivost na tragu Ubica mog oca, ali začinjena kreativnošću Milene Marković. Već na samom početku treba da nas šokira što se bratanica joj Miona šeta gola po kući i drogira, a deca se mažu govnima iz noše. Goran Bogdan ni mene ne oduševljava, otpadaju uši da se razazna šta priča. Gluma sporednih likova je uglavnom diskutabilna, mada verovatno onaj očaj od dijaloga doprinosi tome.

Link to comment

Bogdana da titluju, Vuka Kostica da mjutuju i da se provuce kao jedna od serija koja moze da popuni vreme izmedju prenosa na SK.

Ovako pokazuje tendenciju da bude zesce sranje i dobice sansu jos samo veceras...

Link to comment

Meni prija da gledam serije s ovako sjebanim likovima.

Nekako mi je previše akcenat na introvernosti i sjebanosti Bogdanovog lika i njegovog odnosa sa devojkom mu.

Kostić konačno upao u ulogu koja mu leži :D

Link to comment
11 hours ago, renne said:

kakvih 50 minuta ničega

Apsolutno.

A što je scenario loš, kako besmisleno nabacani dijalozi, koje izgovaraju nazovi glumci. Mislim da bi amatersko pozorište iz Babušnice dalo uverljivije glumce, nego što su ove spodobe.  Spram ovoga, Ubice mog oca su ko da ih je pisao Šekspir.

Link to comment

Koji crni scenario, kapiram da su se utalili producenti i ekipa sa RTS, podelili kintu, a ono što je preteklo dali ovim kršinama. 

 

Ubaci malo pandure, malo seksa, jedno ubistvo,  neka svi psuju i budu nadrkani; imamo Bogdana, Peđina ćerka će da namakne još nekog sponzora, jebo kasting(uzmi one što rade džaba), juhu, polećemo!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...