Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

E ima to i u romanu, ta drama oko nesuđenog susreta, Natalija zbog poplave ne stiže na voz i onda se Bogdan užasno smori, sećam se da njoj posle i rođeni otac kenja kako je morala da se pojavi tamo kako zna i ume, jer susret sa vojnikom se ne propušta :isuse:

I kad sam čitao nije mi bilo jasno kako je to Ćosić zamislio, kao da se radi o modernoj japanskoj železnici, a ne raspaloj srpskoj i to usred rata, plus što nije bilo nikakve garancije da će to pismo stići do Natalije na vreme, mislim da su u realnosti šanse da se njih dvoje zaista sretnu bile negde oko 1,4%. Kapiram da mu je trebao razlog da se Bogdan kasnije smuva sa Milenom. 

Link to comment

Da, znam ta dešavanja iz knjige , ima i kod njega ojha nelogičnosti, depeša stigla u Prerovo, kao da 914 samo čekaju poštari da trčeći isporuče po selima. nego sam pomislia, ajd razvucite na  bar 3 dana a ne od svitanja do sumraka , ionako se neće sresti :D

Pretvaram se u zlu tetku koja vreba da li neko od glumaca nosi zaboravljeni sat ili mobilni u kadru:laugh:ali šta da radim, djavo u sitnicama leži

ipak gledam, da vidim ko glumi Nadeždu Petrović i dr Mihajla Radića, meni je taj deo oko valjevske bolnice i u knjizi najinteresantniji jer do romana nisam o tome skoro ništa znala

  • +1 2
Link to comment
39 minutes ago, vookela said:

Ja poceo sa Tajne vinove loze 3... mazohizam kao takav, u svim svojim oblicima.

Pa niko te ne bije po usima:fantom:

Link to comment
1 minute ago, jorma shparga said:

Poceli leteci cetnici :gospode:

Gore je djubre nego sto sam se nad'o

Šta je to?

Link to comment

Vazduzni most by Rados B. 

Neki heroji su bili u nazivu filma od kog je umetnik napravio 8 epizoda

 

Ultimate trash

Link to comment

Gledam Kalkanske krugove season 2 na RTV-u, još mi je bolja na drugo gledanje.

Srpski Twin Peaks.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...