Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

Посебно треба истаћи и то, да је Раднички сусрет завршио са четири млада играча у саставу и то Петра Крстића, Николу Митровића, Марка Мркића и дебитанта Миодрага Тодоровића, који је тек пре неколико месеци напунио 20 година, а иначе је најстарији међу поменутима. 
Link to comment

Mnogo, mnogo bitna pobeda iz mnogo razloga. Mozda i nasa najbolja igra na Cairu ove sezone. Steta samo sto je teren bio ocajan. Drago mi je zbog Balotelija, samo nek momak nastavi ovako. Nek nas natera da zazalimo sto Ascerica nismo prodali i za tu sicu sto nam Vojvodina nudila, kad smo vec bili u mogucnosti  ;) .

 

Od ostalih Brzi i Djuricko na maksimalnom broju obrtaja (mada bi Djuricka malo isamarao zbog sebicnosti). Jos jednom se videlo koliko nam Raul znaci u odbrani. Apostolovic definitivno treba malo da poradi na sutu i samopouzdanju, Guma par puta nesiguran al ajde da ne kritikujem nikoga.

 

Idemo po koji bod u Lucanima pa da zasladimo i mi ko Romanticari  :wicked:

Link to comment

Мало су ми се сабрали утисци па ево пар реченица и од мене. Јако битна 3 бода против директног конкурента за плеј оф. Није екипа Јавора ни мало наивна. Да су били мало прецизнији данас, као што хвала Богу нису... Заиста другачија игра Радничког данас него у последњих пар кола јесењег дела. Офанзивнији, конкретнији, борбенији... И мени се чини да ове сезоне нисам гледао боље издање Радничког. 

Што се играча тиче, Ђуричко ми се чини да није одиграо боље полувреме од првог данас. Дриблао је, слао лопте, шутирао. Марјановић слично као и Ђуричко само што је још убележио асистенцију и гол. Аца сигуран на голу. Имао једну савршену интервенцију када је у гужви интервенисао на неколико метара испред гола. Покупио већину лопти које су ишле ка голу. Јако добра партија. Спољни бекови су имали неколико добрих продора, у одбрани сигурни. И за крај би се сложио да највећи добитак са овог меча може да буде Тодоровић. Диван гол данас, фантастичан шут главом. Лепо се и заградио при фаулу након кога је пао гол Марјановића.

Све у свему, лепо послеподне данас на Чаиру. Очекујемо да играчи наставе са добрим партијама и у наредним утакмицама. Следе нам две тешке утакмице у Лучанима и са Партизаном на Чаиру, између њих и куп са Партизаном у гостима. Квалитет имамо, да нам играчи буду здрави, и да дају све од себе у тим мечевима па да се надамо новим добрим резултатима.

Link to comment

A zaboraviste Mazica sa pocepani dzepovi  :lolol:

Mažić je ostavio "utisak" na mene...i to dobar. Dobru komunikaciju ima sa igračima, mada i oni pokazuju poštovanje prema njemu. Inače, moj je utisak da je naizgled, bilo manje varnica nego na prijateljskoj protiv Radnika, ali to, svakako, ne znači, da nije bilo borbe, čvrstih duela. Prava prvenstvena utakmica, ali nadasve fer i korektna.....voleo bih mnogo ovakvih utakmica na Čairu...makar i sa identičnim rezultatom.   ;)

Link to comment

A zaboraviste Mazica sa pocepani dzepovi  :lolol:

Da b,  :lol:

 

Nadam se da neko zaduzen za skolu sudija (ako nesto tako uopste postoji) snima Maziceva sudjenja i pusta buducim sudijama. Ono je bilo skolski cas kako suditi jednu tvrdu (i nadasve fer i korektnu, sto je opet dobrim delom njegova zasluga) utakmicu.

Link to comment

Mažić je ostavio "utisak2 na mene...i to dobar. Dobru komunikaciju ima sa igračima, mada i oni pokazuju poštovanje prema njemu. Inače, moj je utisak da je naizgled, bilo manje varnica nego na prijateljskoj protiv Radnika, ali to, svakako, ne znači, da nije bilo borbe, čvrstih duela. Prava prvenstvena utakmica, ali nadasve fer i korektna.....voleo bih mnogo ovakvih utakmica na Čairu...makar i sa identičnim rezultatom.   ;)

Opet, mozda najvise zahvaljujuci Mazicu. Neka budala bi vadila kartone na svako visoko C "jao", i time dizao nepotrebno tenziju medju igracima.

Link to comment

Najsmešnije mi je bilo kad je kod jednog kornera u prvom poluvremenu rekao Aci kapitenu "Acoooo, gledam te" :D

Atmosfera na tribinama je bila toliko vrela da se sve culo na tribine  :D

 

Inace kad smo kod tribina, primetih organizovaniji jugo-istok nego obicno  :huh:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...