Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

Znaci ako Asceric ne igra,vrata se otvaraju malom Mrki....Zanima me da li ce moci da odgovori zadacima

Малом Мрки или као у генералној малом Тодоровићу. Рецимо да обојица нису имали дан против Радника.

Link to comment
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ево и мало од Раставца и капитена са конференције данас. Кад се све скупи, скоро целу конференцију смо видели.  :s_d:

Link to comment

Ево и мало од Раставца и капитена са конференције данас. Кад се све скупи, скоро целу конференцију смо видели.  :s_d:

Nekako dosli i oni do reci od preCednika, ko sto ti napisa ima da drzi govor pola sata, tako i bi... :)

Link to comment

Nekako dosli i oni do reci od preCednika, ko sto ti napisa ima da drzi govor pola sata, tako i bi... :)

Али стварно очекивано...  :s_d: Све у свему, има још некшто и од њега на овом другом снимку, каже да се договара са Раставцем за јунски прелазни рок... Не бих ја толико далеко размишљао. Опекосмо се сад, мани јун... Биће времена.

 

Rekao je, takoše, da je dobio uverenja da će se transfer Jovanovića u Makabi realizovati predstojećeg leta, ako Rajković napusti izraelski klub.

http://mondo.rs/a877092/Sport/Fudbal/Predrag-Rajkovic-u-Celsiju.html

Edited by Матрикс
Link to comment

Али стварно очекивано...  :s_d: Све у свему, има још некшто и од њега на овом другом снимку, каже да се договара са Раставцем за јунски прелазни рок... Не бих ја толико далеко размишљао. Опекосмо се сад, мани јун... Биће времена.

Ima i onaj presecen deo sa prvog snimka gde prica kako ga Stojadinovic ispalio...  :isuse:

Edited by W.F.C.
Link to comment

Untitled.jpg

​Mirko Poledica i ZLA namera. Na pitanje o dešavanjima sa Ašćerićem, Rastavac daje korektan odgovor i opisuje odnos između uprave i igrača. Nije rekao: '' Neću da ga pustim, dok ne povuče tužbu''., nego je rekao koji je stav kluba. Da li je stav kluba ispravan ili ne....to je stvar za komentarisanje, a to što je Poledica direktno i lično uvredio Rastavca, govori o Poledici...
​U daljem delu teksta stoji da Ašćerić nije imao radnu knjižicu, te ne može da dobije spor.....naravno kada izgubi, sledi i raskid ugovora.

​Žao mi je samo što se Rastavac upecao da odgovori na to pitanje...

Link to comment

attachicon.gifUntitled.jpg

 

​Mirko Poledica i ZLA namera. Na pitanje o dešavanjima sa Ašćerićem, Rastavac daje korektan odgovor i opisuje odnos između uprave i igrača. Nije rekao: '' Neću da ga pustim, dok ne povuče tužbu''., nego je rekao koji je stav kluba. Da li je stav kluba ispravan ili ne....to je stvar za komentarisanje, a to što je Poledica direktno i lično uvredio Rastavca, govori o Poledici...

​U daljem delu teksta stoji da Ašćerić nije imao radnu knjižicu, te ne može da dobije spor.....naravno kada izgubi, sledi i raskid ugovora.

 

​Žao mi je samo što se Rastavac upecao da odgovori na to pitanje...

Taj Mirko Poledica je cutao ko qrva skoro mesec dana dok je uprava FKP urinirala po Zivkovicu. Sad se oglasio u roku od odmah.

Link to comment

Оће сигурно, ево Никола (пошто је највећи навијач свих времена), Легенда (мада није иш'о редовно у Мрштане), Матрикс (само да изабере плаву ил' црвену пилулу) и траже се још два добровољца :s_d::fantom:

Dražene nisi shvatio poentu moje priče,ja sam isti ko i vi samo vi treba da mrdnetne svoja d...ta malo,a ne samo da drobite ovde (kao) babe,a drug pendrek je isao na "gostovanja"samo kad mu drugi plati,razumljivo naviklo na drzavna jasla godinama....

Real Niš iz principa ne gledam...

Sto be jel sto goci ciganin?Jel mozda ta skola konkurencija nekoj drugoj gurbetskoj skoli? Onda se namece zakljucak da obozavas red star,zar ne?

E da bio sam na hladjenje :)

Edited by nikolani80
Link to comment

Dražene nisi shvatio poentu moje priče,ja sam isti ko i vi samo vi treba da mrdnetne svoja d...ta malo,a ne samo da drobite ovde (kao) babe,a drug pendrek je isao na "gostovanja"samo kad mu drugi plati,razumljivo naviklo na drzavna jasla godinama....

Sto be jel sto goci ciganin?Jel mozda ta skola konkurencija nekoj drugoj gurbetskoj skoli? Onda se namece zakljucak da obozavas red star,zar ne?

E da bio sam na hladjenje :)

Ti ustvari nemaš pojma, ali rekli su ti nešto pa sad konstruišeš priču...  :isuse:  

Škola "Red Star" je najveća fudbalska škola u regionu. Škola ima dogovor sa školom "Ivan Krstić-Beli" i izlazna godišta dolaze u Radnički. Naravno, ono što u školi procene da im treba, da je kvalitetno. Goci, naprotiv, tako kažu u školi, na razne načine vrši pritisak na decu da napuste školu Radnićkog i predju kod njega. Imaš "prolaz" pa se raspitaj kod Bimbe koji vodi školu, a bili su i saigrači, kod Kome, kod trenera od Joce Gmitrovića, Ace Kuzmanovića, Džaje Radosavljevića. Mnogo kvalitetne dece imaš iz Red Stara koji su ustupljeni Radničkom, naravno bez ikakve nadoknade. Trener prvog tima, prvi pomoćnik Rastavcu je takodje iz te škole, i još uvek radi na oba mesta...so? Da li mkisliš da to šteti Radničkom? Kad je dete rodj. 2000 .g. (B.Mladenović) trebao da predje iz Reala u Radnički, moralo je da se plati 1000 evra za njegovu "slobodu" i ako je do tada dete (odnosno njegov roditelj) redovno izmirivalo sve obaveze prema klubu. Ponavljam, tako pričaju u "školi", a ti proveri pa demantuj, ja im verujem...

Inače, mrdamo mi dupe vrlo često odavde sa foruma. Podelimo troškove i odemo na gostovanje. Ja sam prošle godine išao 3-4 puta na gostovanja, ali ne na račun kluba, već na poziv direktora marketinga (i ne samo ja) ... ostala gostovanja na kojima smo (ja) bili prisutni, su gore opisana...

E sad...ne može se na sva gostovanja. Neka su daleko i troškovi su veliki, a skoro svi imamo porodice, decu, i ne može da se isprati sve finasijski. Ja lično sam u poslednjih 12 meseci primio samo 3 plate i nije baš lako da se to isprati.

Ne nasedaj na priče pojedinih pacijenata  :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...