Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Reko bi da nije nijedan, nek me neko ispravi ako gresim, ovo su bile trece pripreme pod Rastom, to je i najveca nekako prednost sad u odnosu na ostale, isti trener sa vecinski istom grupom igraca. Bez toga mislim da se tesko moze do rezultata.

Edited by W.F.C.
Link to comment

Da prenesem pozdrave od "Entrenadora"....

Danas je u 13,00 č. otišao SrBistana preko Moskve i Šangaja do krajne destinacije u Kini, gde će u narednih godinu dana trenirati mladje kategorije. Javiće se i on kad se organizuje...

 

 12746298_496668797186411_713103233_n.jpg

Link to comment

Naša partija u nedelju je jako blizu našeg maksimuma u ovom trenutku. Verujem da će nam trijumf biti dodatan podstrek za pružanje tvrdih, takmičarskih partija i podizanje kvaliteta unutar same igre. Todorović je iskoristio ukazanu šansu i ceo tim treba da mu pomogne da nastavi još bolje, a ne da se zadovolji ovom partijom

Hoću da me zovu Miodrag, a ne Baloteli - kroz smeh je poručio Todorović.

http://www.juznevesti.com/Sport/Rastavac-Partija-protiv-Javora-vrlo-blizu-maksimuma.sr.html

Link to comment

Da prenesem pozdrave od "Entrenadora"....

Danas je u 13,00 č. otišao SrBistana preko Moskve i Šangaja do krajne destinacije u Kini, gde će u narednih godinu dana trenirati mladje kategorije. Javiće se i on kad se organizuje...

 

12746298_496668797186411_713103233_n.jpg

Мож се јави ал да зајебе да пише на Кинески ????

 

Срећан пут, нек се лепо смести па нека ово буде наставак и почетак једне лепе озбиљне тренерске каријере, ипак ће нам требати неки нови "Раставац" у неком тренутку ????

Link to comment

Da prenesem pozdrave od "Entrenadora"....

Danas je u 13,00 č. otišao SrBistana preko Moskve i Šangaja do krajne destinacije u Kini, gde će u narednih godinu dana trenirati mladje kategorije. Javiće se i on kad se organizuje...

 

 12746298_496668797186411_713103233_n.jpg

Nek mu je sa srecom i nek skautira neko kinesce  :thumbup:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...