Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Мање-више исте информације избациле и ''Новости''...

Циљеви су увек највиши, пласман у плеј-оф, у ком је све могуће, што бољи пласман и врх табеле. Не мислим да су остали клубови бољи од нас, осим два-три која се издвајају. Тим има капацитет да пружи одличне партије - рекао је председник Радничког Радан Илић новинарима у Нишу.

Тренер Милан Раставац је казао да Ашћерић неће бити у тиму, али да ће бити враћен ако повуче захтев за раскид уговора.

- Не знам да ли је то било неминовно или не, мораћете да видите са њим који су разлози. Од клуба је добио сигнал да повуче захтев ако жели да остане. За сада је при одлуци да проба да добије спор на арбитражи - додао је Раставац.

http://www.novosti.rs/%D0%B2%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B8/%D1%81%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82.434.html:591717-%D0%9D%D0%B8%D1%88%D0%BA%D0%B8-%D0%A0%D0%B0%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%B8-%D1%83-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BC%D0%B8%D0%BC%D0%B0-%D0%B0%D0%BB%D0%B8-%D1%86%D0%B8%D1%99%D0%B0-%D0%B2%D0%B8%D1%81%D0%BE%D0%BA-%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%81%D0%BC%D0%B0%D0%BD

 

На отварању пролећног дела првенства, Чукарички - Металац 1:1.

Link to comment

Matriks sta je ovo KZS ??? Ovako treba konferencije za stampu da izgledaju i toliko da traju. Samo ovako mozemo da cujemo sve o desavanju u klubu.

 

Reko ja za Ascerica, sad koliko je tu Vojvodina huskac ili je samo inicijalna kapisla ne mogu da tvrdim ali ako se uzme u obzir i Rosic bice da su umesali prste bar savetodavno???

Link to comment

Matriks sta je ovo KZS ??? Ovako treba konferencije za stampu da izgledaju i toliko da traju. Samo ovako mozemo da cujemo sve o desavanju u klubu.

Сам си дао одговор.  :D Конференција За Штампу. Прво сам поставио снимак па сам га онда погледао, испало је да није цела конференција већ обраћање председника клуба.

Link to comment

U prvoj recenici pitas sta je KZS a u drugoj napises ovako treba Konferencija Za Stampu da izgleda :D

Edit: pretece me Matriks :D

Edited by fetboj
Link to comment

Ljudi kriv sam !!! :D

 

Znam ja da je ovo konferencija za stampu a mislio sam da je KZS neko ko je to snimao. Inace interesuje me da li je novost da se snima cela konferencija za stampu i da li ce u buducnosti da se nastavi? Naravno da li je neko samoinicijativno snimao ili je neka kuca???  Da se ispravim nije cela ali 26min nije za bacanje i mogli su celu da okace...

Link to comment

Dobro razmisljanje uprave i povukli su pametniji potez. Mogu da ih i pohvalim za plate i premije jer do sada nije bila praksa da se plate primaju na vreme a premije da se uopste primaju.

Ipak ostaje osecaj da ne obezbedjuju dovoljno novca sa strane ali to je diskutabilno. Kada se sracunaju plate i premije nije malo. Pitanje je samo koliko je udeo grada u svemu tome. Takodje ako se uzme u obzir da nisu platili pripreme ove godine stvarno se dovodi u pitanje njihova sposobnost u tom segmentu, jednom ali najbitnijem...

Link to comment

 

De su sad neki navijacki portali i njihovo "brat Ascera"

 

Dobro razmisljanje uprave i povukli su pametniji potez. Mogu da ih i pohvalim za plate i premije jer do sada nije bila praksa da se plate primaju na vreme a premije da se uopste primaju.

Ipak ostaje osecaj da ne obezbedjuju dovoljno novca sa strane ali to je diskutabilno. Kada se sracunaju plate i premije nije malo. Pitanje je samo koliko je udeo grada u svemu tome. Takodje ako se uzme u obzir da nisu platili pripreme ove godine stvarno se dovodi u pitanje njihova sposobnost u tom segmentu, jednom ali najbitnijem...

 

Kontam da je udeo grada u finansiranju kluba bar 80%. Mene me i dalje stra vata kako ce isti funkcionisati sa tri puta manje para od grada. Cenim ga da je za normalno funkcionisanje kluba na godisnjem nivou potrebno nekih 100.000.000 dinara. Posto nam grad davao nepunih 60.000.000 din do sada, a nadalje, po novom zakonu, nam sleduje mozda ni celih 25.000.000, mislim da je perspektiva ni malo ruzicasta. I to najozbiljnije. 

Ce vidimo, kraj ce pokaze.

Link to comment

Nemam pojma ko je snimao ali ovaj decko koji je objavio, Spale sg, ima ponekad zanimljive snimke na svom YT kanalu vezane za Radnicki...

 

Edit, ne verujem da je bas sve tako kako preCednik kaze, ali ko ce ga znati. Nikad ne stigne dovoljno informacija da se donese realan zakljucak. A da mu je glup potez ova tuzba (ili tuzbe, kako god) - glup je.

Edited by W.F.C.
Link to comment

Dobro razmisljanje uprave i povukli su pametniji potez. Mogu da ih i pohvalim za plate i premije jer do sada nije bila praksa da se plate primaju na vreme a premije da se uopste primaju.

Ipak ostaje osecaj da ne obezbedjuju dovoljno novca sa strane ali to je diskutabilno. Kada se sracunaju plate i premije nije malo. Pitanje je samo koliko je udeo grada u svemu tome. Takodje ako se uzme u obzir da nisu platili pripreme ove godine stvarno se dovodi u pitanje njihova sposobnost u tom segmentu, jednom ali najbitnijem...

Slazem se...

Link to comment

De su sad neki navijacki portali i njihovo "brat Ascera"

 

 

Kontam da je udeo grada u finansiranju kluba bar 80%. Mene me i dalje stra vata kako ce isti funkcionisati sa tri puta manje para od grada. Cenim ga da je za normalno funkcionisanje kluba na godisnjem nivou potrebno nekih 100.000.000 dinara. Posto nam grad davao nepunih 60.000.000 din do sada, a nadalje, po novom zakonu, nam sleduje mozda ni celih 25.000.000, mislim da je perspektiva ni malo ruzicasta. I to najozbiljnije. 

Ce vidimo, kraj ce pokaze.

Sto se tice Ascerica,nisam znao da je  toliki ***** (uvreda je u pitanju,ovo je cisto da ne dobijem ban). Da Radnicki i Rastavac nisu imali toliko strpljenja jos od prosle pol. sezone i koliko su trpeli njegovu "ne efikasnost",a on tako vraca... (sta ti je nas covek...das mu prst,on ti otkine ruku) 

 

Znam da je Radan govorio o cifri od 1,2 miliona e. Mada mi nije jasno zasto tolike plate.... Nasi igraci primaju od 500e do 1,500e..to je na nekom godisnjem nivou 200 000e,nek puknu za stanarine,hranu,pripreme i prevoz jos toliko + OS jedno 50 000 do 100 000e..Gde je resto ..ae voda,struja,porezi 150 000e. Odrzavanje stadiona predpostavljam da placa grad. 600-700 hiljada e pa ae i 800 000e bi bilo dovoljno da se progura sezona. 

 

 Znaci ako Asceric ne igra,vrata se otvaraju malom Mrki....Zanima me da li ce moci da odgovori zadacima

Link to comment

Sto se tice Ascerica,nisam znao da je  toliki ***** (uvreda je u pitanju,ovo je cisto da ne dobijem ban). Da Radnicki i Rastavac nisu imali toliko strpljenja jos od prosle pol. sezone i koliko su trpeli njegovu "ne efikasnost",a on tako vraca... (sta ti je nas covek...das mu prst,on ti otkine ruku) 

 

Znam da je Radan govorio o cifri od 1,2 miliona e. Mada mi nije jasno zasto tolike plate.... Nasi igraci primaju od 500e do 1,500e..to je na nekom godisnjem nivou 200 000e,nek puknu za stanarine,hranu,pripreme i prevoz jos toliko + OS jedno 50 000 do 100 000e..Gde je resto ..ae voda,struja,porezi 150 000e. Odrzavanje stadiona predpostavljam da placa grad. 600-700 hiljada e pa ae i 800 000e bi bilo dovoljno da se progura sezona. 

 

 Znaci ako Asceric ne igra,vrata se otvaraju malom Mrki....Zanima me da li ce moci da odgovori zadacima

 

kako god, bice bolji od onog sto  mu dupe na visoke lopte vislje pozicionirano od glave ...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...