Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Na JNA u novim crvenim dresovima...a da obradujem "Keca"... dočekujemo Partizan u nedelju od 19,00 ;)

Pils Plus, a Legendi fala na lepim vestima ;)

12769497_497955437057747_459123060_n.jpg12804278_497955447057746_608283225_n.jpg

 

        sreda                                          nedelja

Link to comment

Pada kvota na Praziluka, raste na Rastu

2.00   3.00   4.00 

Hm...nije loše 1:4  ... kad "zelenaši" skidaju kvote, obrnuto srazmerno, verujem odvraćaju pažnju...ko rizikuje, taj dobija ;)

Link to comment

Videh i ja tu satnicu i bilo bi lepo da je ne menjaju, mada nikad se ne zna...

 

Koliko se secam zadnju pobedu u Lucanima nam je doneo jedan pirocanac, tako da se ja uopste ne bi bunio da se i danas nastavi trend sa nasim pirocancima u Lucanima, i pobedom naravno ;) Mada kad sve sagledam ni bodic ne bi bio nesto mnogo los realno...

Link to comment

Videh i ja tu satnicu i bilo bi lepo da je ne menjaju, mada nikad se ne zna...

 

Koliko se secam zadnju pobedu u Lucanima nam je doneo jedan pirocanac, tako da se ja uopste ne bi bunio da se i danas nastavi trend sa nasim pirocancima u Lucanima, i pobedom naravno ;) Mada kad sve sagledam ni bodic ne bi bio nesto mnogo los realno...

Marko Mancic, trenutno kapiten Radnickog Pirot  :)

Link to comment

Uvek sam bio za pristup korak po korak. Prvo, da obezbedimo plasman u plej-of, a posle dalje, što više. Priča o Evropi sa kratkoročnom strategijom je moguća ali je to plod incidenta. Mislim da treba kontinuirano raditi na razvoju svih segmenata u klubu, onda Evropa ne može da ne dođe, zaključak je mladog trenera sa rastućom reputacijom u Srbiji, Milanom Rastavcem.

http://www.realsanisave.com/content/rastavac-sru%C5%A1i%C4%87emo-negativnu-tradiciju-u-lu%C4%8Danima

Edited by W.F.C.
Link to comment

nemo samo drug Majo da bude

Na SOS-u kaže komentator oko 1000 ljudi, dok na Mozzartu kažu, slaba poseta i jednak broj navijača...možda mu "bije sunce u oči".. ;)

Link to comment

Na SOS-u kaže komentator oko 1000 ljudi, dok na Mozzartu kažu, slaba poseta i jednak broj navijača...možda mu "bije sunce u oči".. ;)

На СОС-у каже добар, динамичан фудбал, на Моцарту лош, тако да биће да гледају различите утакмице...  :s_d:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...