Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

Javor će premijeru imati u Nišu sa domaćim Radničkim.

Očekuje nas težak raspored, ali idemo polako od utakmice do utakmice. Prvi ispit je sa Radničkim koji ima iskusnu ekipu, a izuzetno cenim rad kolege Milana Rastavca. U prvom delu sezone pokazali su da umeju da odigraju na rezultat. Zaista nam neće biti lako da dođemo do pozitivnog ishoda“.

http://www.mozzartsport.com/vesti/dodic-za-mozzart-sport-javor-ide-u-plejof-a-imamo-ambicije-i-u-kupu/128111

Link to comment
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Stvarno ne razumem Ascerica. Mi smo jedini klub u ligi koji ga je trpeo ovoliko i sada kada ga je malo krenulo i kada moze da se skroz razradi u nastavku on ce se tuzi sa klubom. U Vojvodini bi dobio sansu, dve i ako ne pokaze sta zna odmah klupa. Vosa ima Dzona Merija za koga kazu da je jak na lopti i vidim da ga navijaci vole. Ne verujem da je ta ljubav bez razloga. Tako da je za Asceru bolje da si sedi gde je. Mi ga ovde kritikujemo, uglavnom sa pravom ali bi mu pruzili jos deset sansi. Takvi smo ti mi juznjaci. Moze da se vredja i ljuti koliko hoce ali nasem  klubu i Rasti treba da se pokloni...

Link to comment

Kada Ašćerić bude bio spreman da iznese svoju stranu priče videćete da stvari nisu toliko jednostavne. U ovoj situaciji ima crno, belo, ali ima i sivo i tamno sivo. 

Link to comment

Kada Ašćerić bude bio spreman da iznese svoju stranu priče videćete da stvari nisu toliko jednostavne. U ovoj situaciji ima crno, belo, ali ima i sivo i tamno sivo. 

Acko, da me zafrknes sa tvoje 50 nijanse crne sive i bele. Sta je s tebe ? Sve neke poluinformacije, u fazonu ja znam ali ne mogu podeliti sa vama, videcete sutra, kada bude bio spreman ...  Aman.

Link to comment

Acko, da me zafrknes sa tvoje 50 nijanse crne sive i bele. Sta je s tebe ? Sve neke poluinformacije, u fazonu ja znam ali ne mogu podeliti sa vama, videcete sutra, kada bude bio spreman ...  Aman.

+1

Link to comment

 

                                                                                                                     RADNIČKI NIŠ -        JAVOR

Nedelja, 14.00; naš tip          UG 0-2 (kvota 1,41)

Ovakvu prognozu možda i ne treba da objašnjavamo, iako Javor u prvom delu nije igrao toliko defanzivno koliko bi se nekom moglo učiniti. Naprotiv, ali golovi ga prosto neće, a pošto neće ni Nišlije - na utakmicama Javora i Radničkog pada u proseku po 1,55 golova po meču, ubedljivo najmanje u Superligi - jasno je zašto biramo 0-2. Šest poslednjih puta isplatilo se.

http://www.mozzartsport.com/vesti/superliga-plejof-bez-sampionske-drame/128236

Link to comment

Ašćerić je podneo zahtev za arbitražni raskid ugovora. Dvojica su i povredjeni, tako da ćemo morati da se oslonimo na mlade snage, kaže Rastavac.

Imali smo dilemu da li da isplatimo dugovanja ili da damo platu onima koji trenutno igraju. Rešili smo da sadašnji igrači prime platu i to smo isplatili iz sopstvenih izvora i zahvaljujući sponzorima. Spremne su i premije u slučaju eventualne pobede, ističe predsednik kluba Radan Ilić.

Radnički bivšim igračima duguje ukupno oko 170.000 evra. Tužen je za 60.000 evra i dok ih ne isplati, Zajednica superligaša neće skinuti veto sa licinciranja novih igrača.

http://tvzonaplus.rs/radnicki-krece-u-nastavak-sezone-sa-starim-timom/

Link to comment

Mnogo puta je bilo teško, ali sada je, ja mislim, najteže. Veliki broj igrača od jesenas je i dalje tu, protiv Javora neće igrati dva iskusna defanzivca, ali u svojim redovima imamo mlade igrače koji će uspeti da nadoknade njihov izostanak. Očekujem pobedu u nedelju - podvukao je popularni Aca.

http://www.juznevesti.com/Sport/Radnicki-docekuje-Javor-Asceric-trazi-raskid-ugovora.sr.html

Edited by W.F.C.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...