Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

Кавих бре 1000..било је око 2000 најмање. :twak:

Pa i ja to kazem...

Ps. Imaju jedne cudne spravcice...a vikaju se naocare.... [emoji58]

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to comment
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Suze novog ljubimca Čaira, "Balotelija" Todorovića

 

 

"Meč iz snova, zaista. Od kad sam bio mali maštao sam o ovome i zato sam i zaplakao. Sjajno je nastupati pred ovakvom publikom. Kad sam igrao pod Stepanovićem bio sam i na Marakani, ali od ovoga nema boljeg, zaista. Sad moram da samo hladne glave nastavim", rekao je Todorović posle utakmice, dok je primao čestitke.

http://mondo.rs/a877580/Sport/Fudbal/Miodrag-Todorovic-1995-fudbaler-Radnickog-iz-Nisa.html

 

 

Da li znate ko je Baloteli iz Niša?

 

"Od malena volim Radnički. To je moj klub i ovom utakmicom ispunio sam svoj dečački san - zaigrao sam u prvom timu voljenog kluba. Ovaj trenutak sam toliko dugo sanjao i ovo je nešto najlepše što mi se dogodilo. Rekao sam bio da mi je drago što sam igrao na Marakani, ali ono što sam želeo oduvek je da odigram utakmicu na svom Čairu i to mi se ispunilo", bilo je prvo što je Todorović rekao, ne skidajući osmeh s lica, čime je samo pokazao koliko malo je čoveku zaista potrebno da bi bio zaista srećan. 

http://www.mozzartsport.com/vesti/da-li-znate-ko-je-baloteli-iz-nisa-video/128444

 

Beta-1lfmfnovw2.jpg

Edited by Матрикс
Link to comment

Кавих бре 1000..било је око 2000 најмање.  :twak:

Sunce bilo jako, nismo dobro videli. bilo 10000 ljudi. Radujte se bre pobedi, korektnoj igri igrača. 

Rđavom kurcu i dlaka smeta

Link to comment

Sramota je, kukate ovde svi kako beogradski mediji ne žele da pišu o Radničkom, kako je samo Zvezda i Partizan tema u Srbiji, a Mladen i Nikola, ovi momci iz gore navedenih tekstova stoje ispred stadiona i čekaju momke, ne daj Bože da ih je neko sačekao, da im je objasnio, evo, ovo je Saša Marjanović, ovo Baloteli, nego dođu do Vojkana Sekiracije koji kaže Alo be, gde ćete? Koji ste vi!  

Takvim ljudima treba poso da se uzme i da im se zabrani da vrše interakciju sa gostima 

Link to comment

Baloteli-612x400.png

 

 

Деби из снова за Миодрага Тодоровића, “нишког Балотелија” који постигао гол у 40. минуту. “Евро-гол” Марјановића из слободног ударца. Доминантан и убедљив Раднички у свим сегментима игре.

РАДНИЧКИ НИШ : ЈАВОР МАТИС 2:0 (1:0)

Стадион “Чаир” Ниш
ГЛЕДАЛАЦА: 2000
СУДИЈА: Милорад Мажић
СТРЕЛЦИ: Тодоровић у 40. мин. и Марјановић у 74. мин. (Раднички Ниш)

http://fkradnickinis.rs/javor/

Link to comment

Sramota je, kukate ovde svi kako beogradski mediji ne žele da pišu o Radničkom, kako je samo Zvezda i Partizan tema u Srbiji, a Mladen i Nikola, ovi momci iz gore navedenih tekstova stoje ispred stadiona i čekaju momke, ne daj Bože da ih je neko sačekao, da im je objasnio, evo, ovo je Saša Marjanović, ovo Baloteli, nego dođu do Vojkana Sekiracije koji kaže Alo be, gde ćete? Koji ste vi!  

 

Takvim ljudima treba poso da se uzme i da im se zabrani da vrše interakciju sa gostima 

Dobro bre Acko pa zna se kako se i ti novinari ponasaju na stadionu. Najavi se, pa registracija-novinarska vizitka sta li je vec pa traze coveka iz kluba koga su kontaktirali ili ko je zaduzen za njih pa se onda sprovedu i td. Ovi dosli da izvestavaju kosarku i blizance pa ajde dosadila im kosarka pa da se razonode. Da nisu gostovali blizanci nikada ove tekstove ne bi videli...Ali ipak mi se zalimo kako su samo Zvezda i Partizan tema u Srbiji a evo ljudi se zainteresovali i samo zbog nas dosli... Nemoj da zajebavas, da smo losi losi smo ali malogradjane ni one njihove dve reke ne mogu da speru.

Link to comment

Došli su, tu su. Pišu o Radničkom. Da li je bitno zbog koga su došli? Ta dvojica novinara su pratila olimpijade, svetska, evropska prvenstva, finala Evrolige... zar misliš da se nisu najavili, da su samo došli na stadion tek tako? 

Edited by ackonish
Link to comment

Došli su, tu su. Pišu o Radničkom. Da li je bitno zbog koga su došli? Ta dvojica novinara su pratila olimpijade, svetska, evropska prvenstva, finala Evrolige... zar misliš da se nisu najavili, da su samo došli na stadion tek tako? 

Mislim jer mi nismo stoka i ako smo sa juga... I da, bitno je zbog koga su dosli jer da nisu tu zbog njih mi ne bi dobili ovu crkavicu...Sad samo jos da im se poklonimo.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Pratio sam malo svojevremeno pripreme u leto 2014. sa Stepijem i on je valjda prikljucio tad Balotelija prvom timu. Videlo se da ima stofa i ne iznenadjuje me ovaj nastup. Sad samo lagano, ne moze nista preko noci nego sve svojim putem.

Link to comment

Pratio sam malo svojevremeno pripreme u leto 2014. sa Stepijem i on je valjda prikljucio tad Balotelija prvom timu. Videlo se da ima stofa i ne iznenadjuje me ovaj nastup. Sad samo lagano, ne moze nista preko noci nego sve svojim putem.

Sećam se da je imao nastup u prvom kolu na Marakani protiv Zvezde, tada kad je Stepi bio trener....

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...