Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

Kako bi bilo dobro danas uzeti 3 bodica, posebno jer je vecina rezultata juce isla na ruku... Ali bice mnogo mnogo mnogo zaebano, i zbog samog stanja kod nas i zbog ekipe koja je nezgodna za pobediti... 

Ajd jos malo pa na Cair zeleni, i valjda cemo da ih razbijemo sa 1-0 ;)

Link to comment
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Шеф нам је прилично самоуверен за данашњи резултат. Ја се лично прибојавам, но видећемо. У последње време у текстовима где се спомиње Ашћерић, видим да многи спомињу да је црногорски фудбалер, што је наравно нетачно...

New%20Doc_1_zpscfxa9vco.jpg

Link to comment

Skidam kapu za politiku RS tj saradnju sa nasima,za gocija znam....gurbet kao sto rekoh.Za gostovanja nema opravdanja :) sve sto vi imate imam i ja zena,deca,racuni,troskovi i Radnicki Nis.Nekad klub da bus nekad se sami snalazimo.Sustina svega,mi smo klub a ne prolaznici od ball-head-a preCednika do bilo kog igraca...

Link to comment

Баш пријатно изненађење, и игром и резултатом, у односу на генералку прошле недеље, данас на Чаиру. Браво за момке. fkrn_zps2fd30263.jpg

Link to comment

 

Nova polusezona, stara pravila na Čairu: Para nema, ali Radnički gazi!

14560667998875.jpg

 

Kormilar niškog superligaša Milan Rastavac nije pao u euforiju.

 

Teška utakmica, jer prvo kolo uvek donosi naboj. Znali smo način igre i kvalitet Javora koji ima izuzetno brzne igrače i zna da ih iskoristi. Čestitam igračima obe ekipe. Teren za igru je bio veoma težak. Moja ekipa je dala maksimum za ovaj period i to nam je značajan podstrek za dalje takmičenje

http://www.mozzartsport.com/vesti/nova-polusezona-stara-pravila-na-cairu-para-nema-ali-radnicki-gazi-masovic-za-tv-spice/128433

Edited by Матрикс
Link to comment

Posle poraza od Surdulice od 0:4 i protiv onog treceligasa 1:2 imao sam mng bojazni da cemo da roknemo protiv Javora. 

Izgleda kad se da plata,da je to najveca motivacija (sto je sasvim normalno)

  

Kakav je ovaj Baloteli.. 95 godiste.

 Kakav je golgeterski skor imao u Caru prosle sezone ?

Link to comment

Nesto vise od 1000 gledalaca!? Pa kakva je be ta procena?....da je reko vise od 2000 pa i nekako....alii...

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Кавих бре 1000..било је око 2000 најмање.  :twak:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...