Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Оће сигурно, ево Никола (пошто је највећи навијач свих времена), Легенда (мада није иш'о редовно у Мрштане), Матрикс (само да изабере плаву ил' црвену пилулу) и траже се још два добровољца  :s_d:  :fantom:

Link to comment

Оће сигурно, ево Никола (пошто је највећи навијач свих времена), Легенда (мада није иш'о редовно у Мрштане), Матрикс (само да изабере плаву ил' црвену пилулу) и траже се још два добровољца  :s_d:  :fantom:

Ispravio sam to tokom ovih sezona...prijateljske, Kup...čisto da udje u zapisnik... :misko:

Link to comment

Мажић...  :s_d:

 

Раднички Н. - Јавор-Матис

Недеља, 21.02.2016 14:00 - Ниш -
Делегат: МЛАДЕНОВИЋ Владан
Главни судија: МАЖИЋ Милорад
Први помоћни судија: РИСТИЋ Милован
Други помоћни судија: ЂУРЂЕВИЋ Далибор
Четврти судија: ОЛАЈОШ НАЂ Матија
Први додатни судија: СТОЈИЛКОВИЋ Игор
Други додатни судија: АНЂЕЛОВСКИ Новица
Посматрач: БОЖОВИЋ Јован

 

Link to comment

Do mojega...

Шта урадимо на терену, то нам је...

 

Узгред, с обзиром да је скинута блокада већ видим, макар, получасовни говор председника клуба.

Link to comment

Pred kraj prelaznog roka propali su transferi dvojice igrača, a tim novcem bi klub skinuo suspenziju od strane Saveza i mogao da registruje nove igrače - istakao je Ilić.

U četvrtak su igrači dobili platu, i to je računajući i premiju od 1.100 evra, peta isplaćena zarada otkad sam ja na čelu kluba. Račun kluba je odblokiran, ali treba očekivati nove blokade i deblokade, što je sasvim normalno - podvukao je Ilić.

http://www.juznevesti.com/Sport/Radnicki-jedini-superligas-kome-su-blokirani-transferi-igraca.sr.html

Link to comment

Na kojoj poziciji igra Nikola Stevankovic ,Aleksa Jovanovic ? Jer ih je neko gledao ? 

Kakva je situacija sa mladjim Ilicem (levim bekom cini mi se) koji igra u Realu Nis ? Jel ima sanse da dodje kod nas ili "bega" u BG ?

Link to comment

Na kojoj poziciji igra Nikola Stevankovic ,Aleksa Jovanovic ? Jer ih je neko gledao ? 

Kakva je situacija sa mladjim Ilicem (levim bekom cini mi se) koji igra u Realu Nis ? Jel ima sanse da dodje kod nas ili "bega" u BG ?

Nikola Stevanović štoper, Leka veznjak....gledao ja.

Real Niš iz principa ne gledam...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...