Jump to content
IGNORED

David Bowie


vladavsnarod

Recommended Posts

Šmrc.

 

(otkrio ga preko albuma "Let's Dance" kad sam imao desetak godina, moja sestra od tetke ga dobila za rodjendan, a ja ga s velikim zadovoljstvom prisvojio)

 

Mnogo mi se dopadao čovjek, i neki detalji koje čitam ovdje a dosad ih nisam znao me samo još više uvjeravaju da sam bio u pravu.

Link to comment

Ne zajebavam se, nema ništa zajebantski niti uvredljivo u poređenju sa drugim najjačim produktom pop tržišta svih vremena. Ne postoji mu od Madonne sličnija persona na sceni. Tome je stremio, tamo i pripada.

 

Pre će biti da se zajebavaju oni koji ga smatraju najvećim, naboljim muzičarem svih vremena i slično

 

 

Daj bre Dilingere.

 

Meni ovo ko da se ugasilo jos jedno jako svetlo individualizma na ovoj uniformisanoj planeti. Sad se podsecam sta je sve radio covek, jednom recju pravio umetnost od pop-a.

 

Nije taj umro uopste

Link to comment

Juče nešto pričao sa ortakom, i dođemo do varijante "...ma on je bio ledolomac, hrabar za sve nas...Kad se setim najbanalnije priče oko imena deteta kako smo se palili Zouvi Bouvi ih što bi ja voleo tako, samo bi me familija roknula! ...A tek ono šminkanje itd..."

 

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

The last picture of David Bowie taken by his wife Iman last Friday on his 69th birthday.

 

 

 

Twitter kaze da nije slikala Iman na rodjendan vec neko drugi dan pre rodjendana. 

 

Zanimljiv mi je taj korak, sa osmehom, u odelu sa sve sesirom... 

 

EDIT: Fotograf je Jimmy King. Evo jos jedne slike

 

5e420861.jpg

 

David Bowie's Blackstar and Lazarus Collaborators Discuss His Final Works

 

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Ja i danas u neverici, ocekujem spot u kom Lazar ustaje iz svog groba.

Juce se isplakah kao malo dete, valjda sto sam bio ubedjen da taj covek nece nikada umreti (a valjda malo i zbog Lemija i Arsena i svih koji su nas skoro napustili).

Secam se da sam mu jos blize pristupio pre nekih 10tak godina kada je Danas, u vidu feljtona, prenosio delove njegove biografije. Polako grebanje po torentima i otkrivanje jednog totalno drugog sveta u odnosu na 2-3 ploce i 2-3 kasete koje sam "nasledio".

 

 

83Wh0lT.jpg

 

I definitivno jedan od najzgodnijih muskaraca ikada.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...